Skocz do zawartości
veron

ROM Note3 Ported by Gacama [NOWY]

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na chwilę obecną po troszkę ponad 2 dobach użytkowania jest jeszcze 60 % baterii, telefon w większości ustawiony mam na 2g, powyłączane synchronizacje, w tym czasie wyświetlacz włączony 1h 24m, niecałe 4 godziny miałem włączoną transmisję 3g i tethering przez bluetooth do tabletu, rozmów około godziny do tej pory troche sms-ów i fotek pociechy zrobionych, także bateria póki co wygląda ok.

Benchmarków nie sprawdzałem bo do niczego mi nie są potrzebne, a na gry nie mam za bardzo czasu, wystarczy że chodzi płynnie i szybko. Póki co jedyny screeen z "aplikacja przestała działać" miałem jak z menu chciałem zmienić jasność podświetlenia ekranu, ale w sumie nie ma potrzeby się tam zagłębiać bo jasność jest od razu pod belką powiadomień, co będzie dalej okaże się w dalszym użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veron
    A ile pkt osiągnął w benchmarkach takich jak np. antutu? Wszystkie aplikacje działają jak należy? Nie ma okienka "aplikacja przestała działać" jak było czasem w Max Smart? I co najważniejsze, jak z baterią? Ile wam tel. trzyma na baterii?

Benchmark 13k, gra to tutaj bardzo małą rolę, gdyż na max flavour miałem 14,5k a chodził gorzej na grach jak teraz, także radzę się tym nie kierować, gdyż nie zawsze to ma sens, tak jak w tym przypadku..

Wszystkie apki działają, żadnych gówien typu przestało działać, bateria trzyma na luzie ponad 2dni..

Gry tj. GTA SA chodzą normalnie tak jak pisałem w 1 poście :D

Jak narazie żadnych bugów nie miałem, właśnie uploaduje rom na inne mirrory, za niedługo dam w pierwszym poście więcej linków ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skawin

Ma ktoś jakiś link bo chce wrzucić ten rom a z tego z ierwszej strony jakoś nie mogę ściągnąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skawin

Dzięki, poczekam też chwilkę może kol. veron umieści jakiś link

Czy mecia na tym romie roblem o którym piszą na needrom odnośnie dzwięku w słuchawkach z radia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veron

@up

Nie, nie mam takiego błędu, co do mirrorów chwila moment i będą... dostawca mojego internetu leci w ciula i mam łącze 500kb/s zamiast 20mb/s, także sorry za ten poślizg. ;s

#EDIT DODANE, PARSZYWY INTERNET CO CHWILE MNIE ODŁĄCZAŁ I PRZERYWAŁO UPLOAD -.-

Edytowane przez zdybo
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skawin

Dzięki veron za link

Rom wrzucony, no musze powiedzieć że bardzo fajny, jak ktoś będzie instalował to niech się nie przestraszy małego kilkusekundowego zwisu na napisie samsung na poczatku :) U mnie jest pierw max flavorur potem napisa samsung.

Wszystko działa, gps, wifi, aero 2 zaraz chce się pobawic gravityboxem bo chce zmienić ekran odblokowania bo troche kiepskawy:)

Jak wogule działa gravitybox, bo uruchomiłem moduły i działa ale wchodze np: do ustawienia ekranu blokady i tam coś zaznaczę i co potem zrobić zeby dzialało bo póki co nic.

I czy ten domyslny widget pogodowy który jest można jakoś poustawiać np: kilka dni do przodu, czy do wywalenia i inny wrzucić

Edytowane przez skawin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widget jest dobry i chyba nie obciąża za bardzo ram-u a żeby kilka dni do przody podejrzeć to klikasz w niego otwiera się okno widgetu klikasz na swoje miasto i pokazuje kilka dni do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skawin

No niby tak ale brakuje mi na ekranie tego, chyba wrzuce andriod weather też był ok.

A ktoś mi pomoże jak zmienić ekran odblokowania i wygaszenie ekranu w gravitybox, bo u mnie nic co zrobię czy przestawię w gravity nie ustawia się na telefonie, dlaczego (dodam że w modułach mam zataszkowany gravitybox)

Edytowane przez skawin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi