Skocz do zawartości
veron

ROM Note3 Ported by Gacama [NOWY]

Rekomendowane odpowiedzi

krzyzu

Czy u was też gdy macie niedoebrane połączenie to w lockscrenie nie wyświetla wam nazwy kontaktu, tylko sam numer? Bo nie wiem czy kombinować coś z kontaktami czy po prostu jest taki błąd? :-)

A co do widgetu pogody to wygląda bardzo ładnie i zgrywa się z cala reszta tego romu :-)

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veron
    No niby tak ale brakuje mi na ekranie tego, chyba wrzuce andriod weather też był ok.

A ktoś mi pomoże jak zmienić ekran odblokowania i wygaszenie ekranu w gravitybox, bo u mnie nic co zrobię czy przestawię w gravity nie ustawia się na telefonie, dlaczego (dodam że w modułach mam zataszkowany gravitybox)

Co do tego GravityBoxa dzisiaj go zainstaluje i pobawię się u siebie, zobaczę czy jest to samo co u Ciebie. ;)

Czy u was też gdy macie niedoebrane połączenie to w lockscrenie nie wyświetla wam nazwy kontaktu, tylko sam numer? Bo nie wiem czy kombinować coś z kontaktami czy po prostu jest taki błąd? :-)

A co do widgetu pogody to wygląda bardzo ładnie i zgrywa się z cala reszta tego romu :-)

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Co do rozmów u mnie też wyświetla się sam numer, to już raczej błąd romu.. ; /

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skawin
    Co do tego GravityBoxa dzisiaj go zainstaluje i pobawię się u siebie, zobaczę czy jest to samo co u Ciebie. ;) /

Dzięki, czekam na info

Może jeszcze kol. bullitt coś napisze bo z tego co widze ma gravity włączone

PS czy macie pomysł jak oprócz gravityboxa da sie zmienić odblokowanie telefonu na jakiś inny z inną tapetą nie taką kolorową? I jakiś inny wzór odblokowania np: pierścień?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veron

@up

Mi w GravityBox normalnie się zmieniła tapeta itp itd, metody odblokowania nie zmieniałem, bo tam się zmienia na piksele, a znając moje szczęście jak ustawie to potem nie będę mógł odblokować telefonu.. :mrgreen:

Zobacz jaką masz wersję GravityBox, ja mam 2.8.1 [Nie mam najnowszej wersji] i wszystko chodzi jak należy, może masz coś nie tak z apką, lub z uprawnieniami SuperSU, ew. jak już nie byłoby wyjścia mógłbym zrobić backup romu i podrzucić linka :DDD

Edytowane przez zdybo
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skawin

Wielkie dzięki za info. Czyli tam wchodzisz w aplikacje/instalator xposed/moduły/gravitybox (ver 2.9.4) i tu co zmieniasz to spróbuje ta samą opcje zmienić u siebie

Kurcze dziwne skoro mamy ten sam rom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veron

@up

Sprawdź najpierw w SuperSU, czy masz uprawnienia na Instalatorze Xposed, jak masz to:

Wejdź w Instalator Xposed -> Pobierz -> GravityBox [JB] -> zjedź na dół do wersji 2.8.1 potem pobierz i zainstaluj -> RESTART TELEFONU -> Zaznacz moduł -> RESTART TELEFONU -> Próbuj w GravityBox zmienic taptete itp itd na nowo, jak nie zadziała to spróbuj na najnowszej wersji w takich samych krokach..

Kurde, ciężko powiedzieć co tu dokładniej może być przyczyną, może faktycznie Ci już zrobie ten backup i wyśle.. ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skawin

W Supersu jest instalator xposed więc uprawnienia są

Próbuje zainstalować starszą wersję na aktualnie tą którą poasiadam ale coś nie chce sie zainstalować.Chodzi tylko ta nowa czyli 2.9.4 - bedę próbował, najwyżej zrobię reset ustawień ustawień fabrycznych z poziomu ustawień

Jeszcze może w framework zrobię odinstalowanie i przywrócenie systemowych procesów - co to własciwie robi?

Czy musze wtedy na nowo wrzucać frameworka i gravity?

Romu nie przesyłaj musi wkońcu jakoś ruszyć :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veron

@up

Te przywrócenie systemowych procesów to nawet sam nie wiem do czego to służy, jak nie masz nic ważnego to Wipe'uj i od nowa zainstaluj rom, NIE AKTUALIZUJ GravityBoxa i Xposed, ogarnij wszystko tak jak jest i powinno chodzić ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skawin

No chyba to będzie jedyne rozwiązanie,

chociaż teraz jak próbuje jeszcze ustawień w gravity to jedynie co, to udaje mi się ukryć ikonke budzika (tylko ona jest koloru szarego) na pasku koło siły sygnału, baterii i zagarka u góry (one są koloru białego)

PS Udaje mi się także ustawić ikonki w pasku szybkich ustawień także w jakiejś części gravity chodzi.

Czy ktoś może sprawdzić czy mozna wyśrodkować zegar albo zmienić wygląd wskaźnika baterii na kólko z procentami?

Głownie chcę zmienić wygaszacz jeśli się da oraz odblokowanie telefonu np: pierścieniem na innej tapecie

PS 2 Zmieniłem ustawienia paska nawigacyjnego i po restarcie wisi mi na napisie samsung :) musze wyciągnąć baterię żeby go wyłączyć. Czy na nowo vipey i rom czy jest jakiś inny sposób żeby telefon wstał?

Do recovery mogę wejść.

Edytowane przez skawin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veron

@up

Mi się wydaje, że tylko i wyłącznie Wipe i rom w takiej sytuacji ; /

Edytowane przez zdybo
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi