Skocz do zawartości
veron

ROM Note3 Ported by Gacama [NOWY]

Rekomendowane odpowiedzi

fyme

A ja się nie zgodzę bo właśnie na takie wpadki i wypadki jest tworzony plik xposed-disabler-recovery.zip który każdy z nas ma na telefonie. Jego instalacja z poziomu recovery powinna rozwiązać problem choć sam nigdy nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skawin

Kurcze zrobiłem już format + nowy rom ale jak będzie taka sytuacja to sprawdzę twój sposób Fyme z tym plikiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Aj szkoda że się pośpiezyłeś. No nic człowiek uczy się na błędach ;) To może tak dla potomnych.

Gravitybox korzysta z frameworka xposed i to pewnie wszyscy wiedzą. Teraz pytanie dlaczego z niego korzysta? I tu cisza :D Więc odpowiem. Wszystkie zmiany jakie są wprowadzane w gravitybox są wprowadzane we fremworku xposed czyli oryginalny framework romu jest nietknięty. I bardzo dobrze bo jeśli coś pójdzie nie tak bo rom nie obsługuje jakiejś modyfikacji to uwalimy framework xposed a nie oryginalny romu. I jeśli rom nie wstaje to należy wyłączyć uszkodzony framework i tu dochodzimy do sedna sprawy ponieważ podczas instalacji xposed i gravitybox towrzy nam się mały pliczek na karcie pamięci o nazwie Xposed-Disabler-Recovery.zip którego jedynym zadaniem jest wyłączenie xposed co przydaje się podczas właśnie takich akcji gdy ustawimy coś a po restarcie telefon nie wstaje. Całkiem fajnie ktoś to obmyślił bo po zainstalowaniu pliku z poziomu recovery xposed jest wyłączony a rom powinien wstać normalnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skawin

Dzięki Fyme za pomoc, no znając samego siebie i to że bede ciekawy opcji gravity to za niedługo pewnie z rad skorzystam;)

póki co rom znowu działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie gravity box działa, tapetę ekranu blokady zmieniłem bez problemu, innymi opcjami się nie bawiłem.

Co do wyświetlania nazwy kontaktu na ekranie blokady w powiadomieniach to niestety też mam tylko numer dzwoniącego, ale może zaradzi na to poprawka wyświetlania kontaktów z gravity box właśnie?

dziś nie dam rady tego sprawdzić bo padam na twarz ale może jak znajde chwile to spróbuje się tym pobawić no chyba że ktoś mnie ubiegnie.

Bateria właśnie dobija do 5-tej doby i jeszcze troche jest, więc rom daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skawin

Bullitt możesz mnie pokierowac gdzie w gravity jest ta opcja zmiany ekrany blokady telefonu bo szukam od wczoraj

Ustawienia ekranu blokady i co dalej?

Już mam udało mi się ale tylko zmienić tapetę, co do zmiany pierścienia i przypisania aplikacji do niego - niestety póki co nie działa

Jeszcze jedno pytanie, ustawiam coś w gravitybox i jak moge wrócić do ustawień sprzed, w opcjach moduły odptaszkować gravityboxa? (bo jeśli spowrotem zaptaszkuje go to ustawienia mi wrócą) pytam bo w opcji ustawienia paska statusu/zarządzanie szybkimi ustawieniami/kafelki szybkich ustawień - po wejściu tu zmieniło mi się ustawienie kafelek paska statusu na więcej kafelek i nie wiem jak wrócić do standardowego wyświetlania

Edytowane przez skawin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veron

@up

Mam ten sam problem, z tymi kafelkami, co do blokady ekranu nie wiem dokładnie jak ją ogarnąć, może ktoś będzie wiedział..

PS: Wyniki benchmarku dodane !

@down

też mi się w uj podoba :D !

Edytowane przez veron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skawin

Póki co można ustawić jakie kafelki mają być wyświetlane więc można sobie powybierać

Z tapetą to udało mi się tylko ustawić tło ale pierścienia, wyglądu wskaxnika baterii i interfejsu pie za chiny nie idzie ustawić a szkoda

PS co do samego ROMU to bardzoo mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzyzu

Mi przy każdej aktualizacji czegokolwiek ze sklepu lub instalacji wyskakuje okienko 'niestety usługa google play została zatrzymana' czy coś w tym stylu. W czym leży problem? :-\

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skawin

Restart telefonu coś pomaga? Jak nie to spróbuj wywalić w aplikacjach google play i usługi i zainstaluja jakąś inna wersję może to cos da

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi