Skocz do zawartości
veron

ROM Note3 Ported by Gacama [NOWY]

Rekomendowane odpowiedzi

ziomex

Zauważył ktoś że można przewijać ekran bez palca (tzw.Ruch ręką nad przednią kamerą w prawo tylko),czy to było w starym romie czy tylko w tym ?:E bardzo fajna opcja szkoda ze tylko przy bliskiej odległości to działa a nie trochę dalej,ale i tak spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zauważyłem i strasznie mnie to irytuje, wie ktoś może gdzie to wyłączyć? Co chwile niechcący przesuwam ekran...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzyzu

A ja się zastanawiałem czemu mi się ciągle pulpit przerzuca w prawo jak nie dotykam ekranu ^_^ również podpinam się do prośby o wyłączenie bo niezbyt to dobrze jak na razie działa :-)

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zainstalowałem z Google play Font Installer Root i podmieniłem systemowy font... wygląda nieźle.

Spróbowałem tego rozwiązania i straciłem część polskich znaków, nie obeszło się bez reinstalki romu więc w moim przypadku mały f..k up w tym temacie. Przyzwyczajam się do oryginalnej czcionki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skawin

To przesuwanie pulitu palcem w dół i w prawo to nie jest czasem obsługa gestów z samsunga? Bo w romie takie coś jest i w menu też jest opcja gestów tylko czy to w znaszych ZTE ma prawo działać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mxzm

A czy na tym ROMie działają takie bajery z samsunga jak Smart Pause, Smart Scroll itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veron

@up

Działają, w rozszerzonych opcjach [kafelkach] macie [Air Gesture - Przesuwanie fapką ekranu] itp itd, tam to wyłączacie.. :)

Edytowane przez zdybo
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzyzu

'Jako tako' smart scroll chodzi, testowałem tylko w przeglądarce systemowej.

wg mnie działa tylko ta opcja kiedy ruszamy telefonem i przewija się strona, co do tej opcji kiedy ruszamy głową i strona się przewija nic nie znalazłem.

A smart pause w systemowym odtwarzaczu nie zatrzymywał mi filmu, chyba że źle patrzyłem na telefon :P

Air gesture tylko w prawo łapał mi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako że ostatnio muszę całkiem często udostępniać net z telefonu do laptopa i tabletu mam takie pytanko czy da się gdzieś w opcjach ustawić żeby telefon za każdym razem przy udostępnianiu netu nie pytał o potwierdzenie udostępniania do sparowanych urządzeń?

Mowa oczywiście o udostępnianiu via Bluetooth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    k0nr4d

Zrobiłem sobie backup MIUI, zainstalowałem ten rom i chyba do MIUI prędko nie wrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi