Skocz do zawartości
Anawriel

Dyskusje do tematu - [ROM] Oprogramie do Lenovo A3000 + nieoficjalne + mody + jak wgrać

Rekomendowane odpowiedzi

Poczułem sie trochę potraktowany, jak debil no ale cóż...

Otóż problem jest taki, iż system ZNAJDUJE jakieś sterowniki, i instaluje poprawnie tablet jako 2 staje dyskowe o nazwie "H" i "J".

W menadżerze, pojawia się w miejscu Stacje Dysków 2 nośniki "Linux file-CD Gadget USB Device" a w urządzenia przenośne dwa "H:\" i "J:\"

Próba zainstalowania sterowników z miejsca wskazanego przeze mnie, kończy się komunikatem iż Windows stwierdza, że sterowniki zainstalowane są nowsze niż tamte z folderu A3000_Device.

Odinstalowanie też nic nie daje, bo na nowo po podłączeniu instaluje te sterowniki (Linux file-cd gadget USB Device).

Już nie mam pojęcia co robić, proszę o dalsze wskazówki, jak nakłonić Windowsa do instalacji sterowników z tego konkretnego folderu... Pozdrawiam

Nie miałem zamiaru żeby to tak zabrzmiało skoro tak to odebrałeś to przepraszam nie miałem najmniejszych zamiarów nikogo obrażać :( Podłączasz wyłączony tablet i pokazuje ci 2 pamięci???? Coś tu nie tak. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzis dostalem lenivca i mam zagwostke co do wgrania nowszego softu...

Nie bylo pytania nie zaplatalem sie w instrukcji, wiem juz wszystko.

Ale mozna zmienic ze soft A3000_A22_001_023_130719_WW_SMS i A3000_A22_003_026_130823_WW_SMS_FUSE nadaja sie na softy serwisowe. Przynajmniej te 2 aktualizacje zrobilem po odebraniu ze sklepu :)

Edytowane przez pat_net

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bolok

Bardzo fajne poradniki, wszystko prosto wyjaśnione :) Szkoda tylko że nie ma za bardzo custom romów na nasz tablet. Chociaż z drugiej strony jest Xposed Framework który daje podobne możliwości jak są w custom romach. Jak będę miał więcej czasu to może coś napisze o tym frameworku, na razie mogę powiedzieć tylko tyle że testowałem go i działa na naszym tablecie.

Poza tym, administracja mogłaby dodać osobne subforum dla naszego tabletu, bo coraz więcej jest tematów z nim związanych i lepiej by było jakby wszystkie były w jednym miejscu.

Edytowane przez bolok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pliki Fac tez mozna dodatawac do kazdego flashowania przynajmniej 4.2.2 czy to fuse czy bez fuse, bo tak robilem i roznicy nie ma tym bardziej, ze moze te partycje w zaleznosci od romu czyms moga sie przeciez roznic.

Jedyna wada to tego sprzetu to ta partycja fuse i problemy z montowaniem karty... Chyba jedynie automapa wyswietlila mi mozliwosc instalacji na sdcard1, wiec fuse to tak otwarcie go**o... Na 1GB z podmienieniem pamieci nie dosc, ze mniej inwazyjnie to jeszcze latwiej i wiecej mozna zainstalowac, bo 3/4 idzie wtedy na SD :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo fajne poradniki, wszystko prosto wyjaśnione :) Szkoda tylko że nie ma za bardzo custom romów na nasz tablet. Chociaż z drugiej strony jest Xposed Framework który daje podobne możliwości jak są w custom romach. Jak będę miał więcej czasu to może coś napisze o tym frameworku, na razie mogę powiedzieć tylko tyle że testowałem go i działa na naszym tablecie.

Poza tym, administracja mogłaby dodać osobne subforum dla naszego tabletu, bo coraz więcej jest tematów z nim związanych i lepiej by było jakby wszystkie były w jednym miejscu.

co do custom romów to miui jest v5 lecz ze względu na jego braki jeszcze ich tutaj nie udostępniam :) jak będzie coś ciekawego i stabilnego na pewno dam tutka jak go wgrać :) natomiast co do Xposed Framework to działaś działa lecz niestety te funkcje na których mi najbardziej zależy niestety nie trybią na naszym tablecie :( (np wyświetlanie gier jak na tablecie a nie na telefonie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, ze to tak nie ładnie pisać post pod swoim postem ale ... Tak z ciekawości :) obecnie pracuje nad przeniesieniem systemu dolby digital plus z A1000 na nasz tablet :) zobaczymy co z tego wyjdzie :) jestem dobrej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , miałem problem z instalacją sterowników na win8.1 ,postawiłem xp na virtualboxie

czy mógł ktoś sprawdzić u siebie jak wykrywany jest tablet w menadżerze urządzeń

mój print screen

https://plus.google.com/photos/108057511203483724028/albums/5976950643187294241

P.S. Z tego co pamiętam w ten sposób tzn. przez virtualbox flashowałem samsunga gt5700 . Chyba z tabletem nie będzie problemów ?

P.P.S na virtualboxie też nie daje rady , czy komuś udało się flashowanie po winshitem 8.1 ??

post-27162-14255740291131_thumb.png

Edytowane przez kiler73
Znacznik SPOILER

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś orientuje się czy ten tablet obsługuje mhl?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po TYM wnioskuje że tak :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wspaniale! Przez brak hdmi już zastanawiałem sie nad wymianą na msi primo 76, a tak z ciekawości Anawriel udało Ci się wgrać moduł dzwięku z a1000 jestem bardzo ciekaw?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi