Skocz do zawartości
mszczepa

Jak przywrócić wyświetlanie aplikacje w oknie S-pen po wcześniejszej maksymalizacji

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie mam problem, poruszany np. na xda, ale nie widziałem nigdzie rozwiązania.

Chodzi o możliwości okna S-Pen.

1. Otwieram okno np. z aplikacja kalkulator

2. Klikam przycisk maksymalizacji

3. No i właśnie da się wrócić do okna (w windows mamy 'restore')

Dla tych kilku aplikacji, które nam Samsung udostępnił może nie byłoby co się zastanawiać, ale mając roota, można do menu S-Pen window dodać także inne aplikacje.

Co ciekawsze dzisiaj udało mi się przypadkiem przejść do widoku okna w TapaTalk i za cholerę nie mogę tego odtworzyć (pewnie jakiś gest).

No i nie było to pomniejszenie całego ekranu (gest 'strzałki' z lewej '>' lub prawej strony ekranu: '<')

Aktualnie mam 4.4.2 XEO bez roota.

Edytowane przez mszczepa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również podłączam się pod pytanie. Często otwieram Chrome + Youtube i kiedy powiększe film, który przykuł moją uwagę nie da się tego cofnąć i jest to problematyczne.

Od siebie mogę dodać, że opracowałem taki sposób, że jedno z okien rozciągam na cały ekran, a to drugie okno, jest tak jakby poza ekranem i w każdej chwili mogę je spowrotem "wrzucić".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakiś gest, który wykonuje taką akcję także na."zwykłych " aplikacjach. Raz mi się to udało, jak już pisałem, na TapaTalk, ni chyba, że to był jakiś błąd.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sądząc po odzewie na to pytanie, to był przypadkowy efekt. Wiadomo, że w oknie można by wyświetlić większość aplikacji (mając roota można z tego korzystać). Ale fajnie by było by Samsung dał nam możliwość powrotu do wyświetlania w oknie przynajmniej tych nielicznych aplikacji wybranych do uruchomienia w oknie s-pen.

Teraz po zmaksymalizowaniu takiego okna pozostaje nam jedynie możliwość zamknięcia i ponownego uruchomienia w oknie.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W lollipop jest to wreszcie normalnie: gest przeciągnięcia z prawego górnego narożnika do środka ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi