Skocz do zawartości
asus9e

LG L9 "Szyfrowanie"

Rekomendowane odpowiedzi

asus9e

Ściągam LGMobile Support Tool. Instaluje za pomocą niego sterowniki. potem ze wciśnietym vol - podłączam tel pod pc. Dzieje się to co wyżej napisałem :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz ze strony LG ściągać dedykowane dla l9 stery i zainstalować, znaczenie też może mieć system operacyjny Windows i samo wejście USB w kompie. Spróbuj może na innym komputerze. Może pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

A próbowałeś przez LGMobile Support Tool przywrócić sobie awaryjnie oprogramowanie? Widziałem że ktoś ci do teko polecał LG PC Suite który nie ma takiej funkcji, ale skoro telefon włącza się musi się dać uruchomić S/W.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem ma tę funkcję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asus9e

Do tej pory próbowałem tylko LGMobile Support Tool. Udało mi się podłączyc telefon w S/W ale z VOL+ do PC. Podasz przywracania systemu za każdym razem wyrzuca błąd przy 50%, co najlepsze w portugalskim języku(chyba). Jakieś pomysły? Użycie LG PC Suite coś zmieni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbuj, może inny komputer, inne gniazdo USB, inny system Windows? Wszystko to może mieć znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asus9e

niestety wszędzie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak miałem kiedyś i poszło chyba na Windows 8, albo na XP, ale na którym dokładnie nie pamiętam. Jest tu na forum jeszcze temat o soft bricku. Może jeszcze skorzystaj z innego kabla USB. Diabeł tkwi w szczegółach... Może jeszcze poczytaj inne tutki, a nóż, widelec znajdziesz ten szczegół.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem to samo. Mimo S/W aktualizacja trwała do pewnego momentu, później się restartował i d..a... Zrobiłem tak użyłem oczywiście driverów tych które się instalują LGMobile Support Tool oraz tej aplikacji aby wgrać stockowe oprogramowanie.

1. Podłączyłem telefon do usb BEZ BATERII trzymając vol + aż do momentu kiedy pojawiło się S/W.

2. Pozwoliłem aplikacji LGMobile Support Tool no odnalezienie telefonu.

3. Włożyłem baterię.

4. Uruchomiłem awaryjne przywracanie oprogramowania.

Po tym zadziałało, wcześniej kiedy był przez cały czas bez baterii restartował się w pewnym momencie i niestety wracał do tego ekranu "szyfrowanie".

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi