Skocz do zawartości
personaldesign

Czy Samsung Galaxy S3 GT-I9300 dostanie aktualizację do Androida 4.4.2 KitKat? - Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze moze nie w marcu, lecz w 2014 rok sadze ze jest to wielce prawdopodobne.

link do newsa: Rumor: Galaxy S III and Note II to receive Android 4.4.2 KitKat by March end | SamMobile

co o tym sadzicie??

Edytowane przez InfinityFX
    Dostosowanie nazwy wątku na potrzeby zmienionej formy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uważam ze jednak dostanie :E KK zabiera mniej ramu od JB więc byłoby to bardzo korzystne dla S3 myślę że troche poczekamy ale dostaniemy tak jak było z 4.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samsung nie ma żadnego interesu w tym żeby dać nam 4.4... Aczkolwiek nie mieli już interesu żeby dać 4.3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Emines

Na ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ jest info ze w marcu będzie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Samsung nie ma żadnego interesu w tym żeby dać nam 4.4... Aczkolwiek nie mieli już interesu żeby dać 4.3.

Ja widzę w tym taki interes, że chcą dobić do około dwóch lat wsparcia dla urządzenia. To będzie ostatnia aktualizacja dla s3. Osobiście wolał bym pominąć aktualizacje do 4.4 i dostać 4.5 gdy wyjdzie ale to raczej niemożliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Android 4.4.2 to reklama batona, także samsungowi powinno zależeć żeby ukazała się na jak największej liczbie urządzeń - $.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Widzę, że już czas zacząć snuć teorie spiskowe :) Widzisz gdzieś związek między samsungiem a firmą nestle? Albo czy system w wersji 4.4 jest na każdym kroku brandowany batonami kit kat? Raczej chodzi tylko o to czy użytkownicy będą zadowoleni, że znowu został system zaktualizowany więc producent o nas "dba".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na benchmarku także ukazała się informacja o 4.4.2 w marcu, więc jest to bardzo prawdopodobna wersja zdarzeń. S3 przyniosło samsungowi bardzo duże zyski, więc nie wiem, czemu według nie których miałby On nie dostać kit kata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tą chwilę i tak nie ma co się spieszyć, na Galaxy Note 3 mamy w androidzie 4.4.2 zablokowane działanie nieoryginalnych akcesoriów np. FlipCover firmy Spigen (nie odblokowują już ekranu, bo Samsung w 4.4.2 uruchomił działanie chipu, który wcześniej był softwareowo zablokowany) oraz jeszcze w tej chwili występują problemy z dostępem i zapisem na zewnętrznej karcie pamięci przez aplikacje zewnętrzne. Ponieważ Android 4.4.2 zmienia zasady uprawnień do plików, dostęp do karty pamięci posiadają tylko wbudowane aplikacje w telefon i na tą chwilę zrobiono jeszcze poprawki do total commandera i solid explorera. Na pozostałe trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W note3 potwierdzam zwiększenie ramu

Wcześniej miałem 2.31gb ram a teraz 2.7gb ram

Zapewne w sos tez się zwiększy i to będzie plus bo jak wiemy sgs3 ma tylko 1gb ram

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x