Skocz do zawartości
personaldesign

Czy Samsung Galaxy S3 GT-I9300 dostanie aktualizację do Androida 4.4.2 KitKat? - Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung powiedział i była rozpiska że s3 będzie aktualizowany do 5.0 a raczej po wpadce z 4.3 będą chcieli to naprawić i na bank będzie 4.4 aby nie stracić część klientów wiecie jak ludzie chociaż coś małego nie tak pójdzie to od razu leci hejt i skaczą na inny telefon dlatego Samsung musi wydać jeszcze 4.4 i 5.0i na tym koniec. Co jak co ale jeśli chodzi o aktualizacje to Samsung góruje... I nie chce słyszeć o nexusach..... Tydzień dwa po premierze już in możecie wgrać na nasze telefony... Poza tym dziwię Wam się że siedzicie na pure stock. Ja osobiście śmigam na 4.4.2 czysty nie zawalony śmiga aż miło

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem przekonany że będzie :D musza sprawić żeby stock brał mniej ramu i to będzie ostatni soft dla S3 trzeba oczekwiac gdzies na wiosne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Okaże się a póki co ja z 4.3 jestem bardzo zadowolony. RAMu wolnego mam średnio 420MB. Nie ubija procesów nawet z wyjścia z gry MC4. Launcher nigdy się nie wczytywał od nowa a system działa bardzo szybko. Mam soft bez brandu, region Francja :)

Jeśli będzi 4.4 to super jeśli nie to trudno... :)

Ogólnie byłem scteptyczny co do aktualizacji ale po mału zaczynam w to wierzyć :D

Samsung Galaxy S III & Tapatalk 4 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Samsung powiedział i była rozpiska że s3 będzie aktualizowany do 5.0 a raczej po wpadce z 4.3 będą chcieli to naprawić i na bank będzie 4.4 aby nie stracić część klientów wiecie jak ludzie chociaż coś małego nie tak pójdzie to od razu leci hejt i skaczą na inny telefon dlatego Samsung musi wydać jeszcze 4.4 i 5.0i na tym koniec. Co jak co ale jeśli chodzi o aktualizacje to Samsung góruje... I nie chce słyszeć o nexusach..... Tydzień dwa po premierze już in możecie wgrać na nasze telefony... Poza tym dziwię Wam się że siedzicie na pure stock. Ja osobiście śmigam na 4.4.2 czysty nie zawalony śmiga aż miło

Pokaż mi oficjalna informacje Samsunga na temat tego, że SIII dostanie KK 4.4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Tylko z drugiej strony jakby Samsung wydał aktualizację do KK to strzeliłby sobie w kolano bo kupno S4 lub nadchodzącego S5 było by zbyteczne gdyż RAM co dla nie których nie stanowił by już problemu. Dla mnie obecnie i tak jest go nadto i ciężko go wykorzystać.

Samsung Galaxy S III & Tapatalk 4 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samsung nie wydał żadnego oficjalnego komunikatu ale niektórzy przekonani, że na 100% będzie... A jakieś listy z telefonami do aktualizacji to mógł każdy zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mogę zaś admin się wtrąca..to jest temat do dyskusji chyba nie? Także zbędne są wasze interwencję.

No tak ale pomyśl sobie dużo ludzi nie ma pojęcia o tym co my także myślą bardzo prosto

S 3 zamula? Nie kupię już samsunga także muszą wydać 4.4

Pamiętajcie że my to naprawdę 1procent posiadaczy tego telefonu.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Kogo masz na myśli pisząc "my"? Czytam twój post już 5 raz i dalej nie rozumiem co chciałeś nam przekazać.

@kolos

Kolego, aktualizacja i9300 do Kitkata nie byłaby w żadnym stopniu strzałem w kolano. Samsung sprzedał miliony tych smartfonów, to ich najpopularniejszy obecnie model. Mimo wprowadzenia nowszego modelu, jak widać nie udało im się pobić poprzednika. Zaktualizowanie swojej perełki będzie idealnym narzędziem do podbudowania swojego PR-u. Android nie jest już nowością na rynku i klienci zdążyli się przekonać że 99% modeli dostaje jedną aktualizację, albo w ogóle. Koreańczycy wiedzą że mają ogromną część rynku w rękach, ale żeby ją utrzymać trzeba działać. Skoro s3 jest takim hitem to wystarczy zadowolić ich właścicieli i zachęcić do zakupu nowszego urządzenia. Na kolejne aktualizacje nie liczę, ale byłoby miło gdybym dostał oficjalnego kitkata bo już mi się znudziło przymykanie oczu na błędy w customach opartych o s4/n3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poza tym Samsung Galaxy S3 został ogłoszony jako najlepszy telefon 2012 roku a S4 nie dostała czegoś takiego za rok 2013 bo były lepsze telefony u konkurencji w Stanach Zjednoczonych najpopularniejszy Smartphone Samsunga to własnie S3 na świecie sa miliony użytkowników wele osób nie kupiło S4 i do dzisiaj go używa bo nie widzi alternatywy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x