Skocz do zawartości
personaldesign

Czy Samsung Galaxy S3 GT-I9300 dostanie aktualizację do Androida 4.4.2 KitKat? - Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się tak nie przejmuję czy dostanie KK czy nie.

4.4 od 4.3 różni się tylko dodanym skrótem do aparatu na ekranie blokady i białą ikoną baterii...

To aż takie zmiany, żeby to przeżywać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takich ekspertów trzeba więcej:DDD, specjalistów od ikon baterii:DDD

A może 4.4 to lepsza optymalizacja zarządzania energią i pamięcią??

Ale dla niektórych ikony się liczą :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to bez różnicy. Dużo się nie różni od 4.3 wiec nie widzę sensu wgrywania KK

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up

No to czym będzie się różnił? Mowa tu o S3 z TW.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez marcinowozniako
    Nie cytujemy posta poprzedzającego nasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JustArchi

Rozumiem, że ART, lepszy alokator pamięci, poważna optymalizacja, update wszystkich komponentów (w tym GCC 4.7) i dodanie wsparcia dla chromium_org, które jednocześnie staje się rdzeniem androida to dla Ciebie zerowe zmiany, tak?

To największy skok od czasu wprowadzenia ICS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @up

Kogo masz na myśli pisząc "my"? Czytam twój post już 5 raz i dalej nie rozumiem co chciałeś nam przekazać.

@kolos

Kolego, aktualizacja i9300 do Kitkata nie byłaby w żadnym stopniu strzałem w kolano. Samsung sprzedał miliony tych smartfonów, to ich najpopularniejszy obecnie model. Mimo wprowadzenia nowszego modelu, jak widać nie udało im się pobić poprzednika. Zaktualizowanie swojej perełki będzie idealnym narzędziem do podbudowania swojego PR-u. Android nie jest już nowością na rynku i klienci zdążyli się przekonać że 99% modeli dostaje jedną aktualizację, albo w ogóle. Koreańczycy wiedzą że mają ogromną część rynku w rękach, ale żeby ją utrzymać trzeba działać. Skoro s3 jest takim hitem to wystarczy zadowolić ich właścicieli i zachęcić do zakupu nowszego urządzenia. Na kolejne aktualizacje nie liczę, ale byłoby miło gdybym dostał oficjalnego kitkata bo już mi się znudziło przymykanie oczu na błędy w customach opartych o s4/n3.

My tzn miałem na myśli w miarę kompetentne osoby które mają jakiekolwiek pojęcie o systemie android itp które nie odrzuca telefonu ze względu na wybudzanie ponieważ taż dwa zrobimy z tym porządek dzięki developerom a inny gościu prosty kowalski się wk....i kupi inny telefon lub przy najbliższej okazji go zamieni na tel innej firmy

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zgadzam się z wami Kit Kat przynosi duże zmiany tylko przeciętny user tego nie widzi dla niego to tylko biała ikonka baterii...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od czasu 4.3 mam problem z galeria, wifi i tym ze bateria trzyma dużo mniej - no na około 15-20% mniej wieczorem niz na 4.1.2 więc prócz samych zmian systemowych narzuconych przez ANDROID, fajnie było by jakby wyeliminowali błędy samego interfejsu, nakładek i zmian SAMSUNGowych.

Owszem racja, że nie ma co się nakręcać tymi aktualizacjami bo jak będzie to będzie a jak nie to nie. Czysta logika, ale wg mnie warto przynajmneij o tym porozmawiać i wymienić się zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakul

To dziwne bo akurat u mnie bateria na 4.3 jakby działała dłużej, czas czuwania 2d 2g ekran ponad 3g i bateria 38%. Ale korzystam tylko z wi-fi. Ja nic nie wymagam od 4.4 jeżeli się pojawi, niech tylko oddadzą mi klawiaturę 3/4 :mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Mam jeszcze jedną wątpliwość, jeśli Samsung ma w planach Kitkat to po co wydał nie dawno 4.3? Przecież to jest tak krótki czas między 4.3 a 4.4, że chyba aż nie opłacalny...

Samsung Galaxy S III & Tapatalk 4 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x