Skocz do zawartości
arkosw

Klawiatura + Mysz + Monitor ? Htc one s .

Rekomendowane odpowiedzi

arkosw

Witam. Jest to mój pierwszy wątek na tym forum, więc jeśli napisałem go w złym miejscu proszę o przeniesienie:)

Jestem szczęśliwym posiadaczem htc one s, ale dręczy mnie kilka pytań: Czy można podpiąć myszkę klawiaturę (usb) i telewizor/monitor jednocześnie ? Wiem, że można myszkę i klawiaturę. W telefonach typu SE neo v można było bo było osobne wejście hdmi a tutaj nie ma. Proszę o odpowiedź na to pytanie ;) . I jeszcze jedno: Czy można podpiąć pendrive do tego telefonu bez wgrywania jakichś kerneli/romów ? Ja jestem amatorem :) rota mam zrobionego , i bootloader jest odblokowany tyle wiem :( (sam robiłem). Jeśli trzeba wgrywać te kernele czy romy, to proszę o jakieś linki. Znalazłem coś takiego

ale nic z tego nie wiem bo nie po polsku.

Przepraszam, że marnuje wasz czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto
    Czy można podpiąć pendrive do tego telefonu bez wgrywania jakichś kerneli/romów ?

Albo pendrive z mikrousb (są na Al...o) albo też normalny pendrive i przejściówka z USB na micro (też dostępna na Al..o) tak jak ja używam.

Co do reszty - nie miałem takiej potrzeby więc nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telewizor lub monitor jak jest pod HDMI można podłączyć do telefonu za pomocą MHL Adapter sam korzystam i przy tym adapterze masz jedno dostępne wejście micro usb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arkosw

Wiem, ale chodziło mi oto żeby podpiąć telewizor i klawiaturę jednocześnie ale to jest chyba niemożliwe :) .

A jeszcze dwa pytanka :D : Czy to wina telefonu czy kabla za 10 zł, że gdy podłącze klawiaturę czy pendrive do telefonu to nie zawsze działa, pendrive się zaświeci i gaśnie i tak ciągle tylko czasami załapie i chodzi, a klawiatura raz pisze raz nie pisze. Czy to wina telefonu czy kabla ? I drugie można skonfigurować klawiaturę tak jak pada (np. w programie USB/BT JoyCenter) bo ten program mi nic nie wykrywa (nie próbowałem na padzie bo aktualnie go nie mam).

Edytowane przez delibear
    nie cytujemy postu poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shotek

Prędzej wina kabla, nie wiem co telefon mógłby zepsuć w tym ^^.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi