Skocz do zawartości
bart00

Jelly-Bean Mini Project

Rekomendowane odpowiedzi

bart00

w porządku ;-) ale pamietaj ze nfc nie dziala i kamera, jak chcesz poczuc predkosc i miec działającą kamere i nfc to walnij cm10nightly i phenom kernel ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tam nfc i tak nie potrzebne, zdjęcia robi, filmów nie nagrywam więc mi pasuje.

by LG P700

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciaker

MI Ten Rom nie podchodzi. Nie podobają mi się takie ustawienia, fajne, że ma dużo ustawień, ale czegoś tu mi brakuje, tego wyglądu androida, nie jestem przyzwyczajnowy do takiego typu, więc odpuszczam sobie używanie tego romka. Ale mimo wszystko daje dużego plusa za to, że muzyka się nie ścina i szybkość ;). Powrót do Avatara :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

każdy zmodowany android ma inny układ ustawień, zobacz sobie vanir aosp jak ma, wszystko w innym miejscu ;)

Edytowane przez pavulon00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciaker

Co racja to racja. Potestuje jak baterie trzyma, poźniej się zobaczy czy powrót zrobie:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00
    w porządku ;-) ale pamietaj ze nfc nie dziala i kamera, jak chcesz poczuc predkosc i miec działającą kamere i nfc to walnij cm10nightly i phenom kernel ;D

U mnie na moim mixie działają te funkcje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

@up

bo naprawiłeś cwaniaczku :E

nfc nie działa bo tel wykrywa jak p705 a tam nie ma nfc przecież

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zodex

Nie jestem pewien czy ten rom jest taki idealny :P Testuje go już 3h i gry takie jak gta sa i jedi academy chodzą znacznie gorzej od cm11 :P Poza tym autor nie przyłożył się do portu ustawień JBMP, lockscreeny i battery bar wyglądają okropnie... No ale to wkońcu rom robiony dla armv6 takich low-endów jak x8 :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

Ja powiem inaczej... na cm11 subway surf prawie że klatkowało i wiecznie były ścinki, a na tym romie chodzi najpłynniej jak widzialem, teraz pobawienie się w ulubionej grze to sama przyjemność...

poza tym cm11 znacznie puchnie.. przybywa opcji, niektóre są moim zdaniem zbędne...co za tym idzie... optymalizacja robi się kiepska i jakoś nie widze tej prędkości i optymalizacji dla urządzeń z 512mb ramu na pokładzie..

Ten rom jest idealny dla osób które chcą mieć szybki w miare tego co fabryka dała telefon, nie nafaszerowany zbędnymi opcjami i wodotryskami typu przeźroczysty pasek powiadomień.

Porty portami, nie o nie chodzi a o szybkość ;) lockscreeny i baterrybar kwestia gustu, prędkości nie zwalniają na szczęście.

Tak czy siak widze więcej zalet posiadania tego romu niż 4.4.2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciaker

Każdy ma swoje zdanie, każdy woli innego Romka. Zgadzam się z mimirower45, troche przesadzacie ludzie, potestujcie kilka dni, jak każdy rom się zaśmieci i wtedy przekonacie się czy będzie aż taki "dobrzy" lub "idealny" :P

---------- Post dołączono o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

poza tym cm11 znacznie puchnie.. przybywa opcji, niektóre są moim zdaniem zbędne...co za tym idzie... optymalizacja robi się kiepska i jakoś nie widze tej prędkości i optymalizacji dla urządzeń z 512mb ramu na pokładzie..

.

Naprawde? ale widzisz, że w tym romie jest dużo opcji i chyba o ile się nie myle więcej niż w np cm11 ? A mimirower45 może ma racje że to dla innego procka jest rom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi