Skocz do zawartości
Cluu

Jaki i jak wgrać ładniejszy od standardowego loockscreen?

Rekomendowane odpowiedzi

Cluu

Cześć Wam. Mam telefon HTC Desire X i od pewnego czasu chciałem sobie go troszkę upiększyć. Wszystko okej, mam Novi Launcher, ale nie mogę poradzić sobie z Lockscreenem. Po zainstalowaniu np. "Start" co prawda jest nowy, ładniejszy wygląd menu odblokowywania telefonu, lecz HTC ma w sobie to, że zawsze muszę bawić się tym kółkiem. Próbowałem wszystkiego, ale po kilku odblokowaniach dalej wyskakuje standardowy lockscreen. Tak jaśniej... raz działa, raz nie. Zainstalowałem program RotAppDelete i znalazłem tam aplikacje (tak mi się wydaje) odpowiadającą za wyświetlanie się starego menu. Gdybym zrobił roota to wszystko by było cacy, czy jednak mogę jakoś sobie z tym poradzić.

Dziękuję, Cluu.

Notatka od Moderatora: karmel3
    wykrzyk.png Poprawiłem tytuł tematu. Następnym razem pamiętaj o poprawnym tytule http://forum.android.com.pl/f14/jak-poprawnie-nazywaae-tematy-na-forum-tutorial-46402/
    Edytowane przez karmel3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz robić roota i chcesz mieć inny lockscreen to poszukaj softu w tematyce Sense5.

Dwa przykłady:

[ROM] SuperSENSE-dx5 1.02 (04-01-2014) JB 4.1.2 | Sense 5 - xda-developers - tego używam obecnie. Bardzo ładny i szybko działa.

[rom] [17.07.13] mySENSEdx+ RC3.0 (JB | Sense 4+) - xda-developers - tego używałem wcześniej i też byłem zadowolony tak jak i większość użytkowników tego forum. Tylko żeby mieć inny lockscreen musisz wgrać dodatek podany w wątku.

Osobiście polecam pierwszy soft, ponieważ jest to gotowy system z Sense5 a nie tylko nakładka na system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cluu

A mógłbym jeszcze wiedzieć, czy mogę sobie z tym poradzić bez robienia roota?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A mógłbym jeszcze wiedzieć, czy mogę sobie z tym poradzić bez robienia roota?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi