Skocz do zawartości
Kierowca 1996

Bateria LG L9 II

Rekomendowane odpowiedzi

GeoHot

Przy normalnym, umiarkowanym użytkowaniu 2 dni, testowałem ten telefon jakiś czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy będzie ktoś tak dobry i wrzuci screena statystyk zużycia baterii z uwzględnieniem aktywności wyświetlacza? Tzn ile godzin można pracować na aktywnym wyświetlaczu przy wi-fi/3G. Synchronizację oczywiście włączone. Bo czytając tematy nie znalazłem jeszcze wartościowej odpowiedzi... od razu dodam że wpisy typu mi trzyma 2 dni, mi 6 nie są miarodajne, gdyż każdy inaczej używa telefonu.

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze pomoze taki test:

8 godzin youtuba w hd przez wifi = niewykonalne, po ok. 6ciu godzinach trzeba bylo podladowac.

8 godzin filmow na mx playerze ( wifi off) = dal rade, ok 10% zostalo.

Testy cokolwiek przerywane, co pare minut, jak to w pracy xD

Wysłane z mojego LG-D605

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie dwa dni trzyma na baterii,gdzie sporo pisze smsy,dzwonie,czasami pogram i siedzę na necie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy przy pierwszym ladowaniu (dostalam tel-mial 50%, wyladowalam do 15%) mozna uzywac normalnie telefonu? W sensie wifi, sms muzyka, czy trzeba w bezczynnosci? Bo jak wiem baterii tych sie nie formuje. Dziekuje za pomoc. :-)

Edytowane przez ldawid
    zmiana tematu na zgodny z regulaminem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Baterie w nowoczesnych telefonach nie wymagają tzw formowania.

Od samego początku jest to w pełni sprawna bateria i telefon można używać normalnie.

I ile w starego typu bateriach występował tzw efekt pamięci który powodował spadek pojemności baterii to nie występuje on w obecnie produkowanych ogniwach. O dziwo w nowych bateriach przeciwnie do ogniw starego typu zaleca się utrzymywanie poziomu naładowania na wysokim poziomie a na pewno unikanie rozładownia baterii. Na pewno nowym bateriom nie szkodzi częste ładownie.

Stare baterie należało najpierw rozładować do 0 aby bezpiecznie zacząć ładować i to najlepiej do 100%

Nowe baterie można zacząć i kończyć ładować w dowolnym momencie. Osobiście zalecam unikać całkowitego rozładowania baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekuje za pomoc. Jeszcze ostatnie pytanie, czy na poczatku poziom baterii spada szybko, a potem sie to reguluje i trzyma dluzej? Tak gdzies slyszalam

Obecnie najwięcej baterii pochłania mi komórka w trybie gotowości (43%), potem telefon nieaktywny (36%), następnie ekran (tutaj waha się między 8% a 3 %), na końcu wifi, ekran i system android jakieś pojedyncze procenty. Czy tak to powinno wyglądać? czy może jest coś nie tak? Nie chciałabym oddawać telefonu na gwarancję, jednakże wczoraj go ładowałam przy USB i przeładowałam troche (pisało naładowana ale było 98% więc doładowałam jeszcze). A dziś mam już 46% gdzie siedze troche na wifi, grałam 20 minut i pisze troche smsów. Ale nie jest to jakieś super intensywne że telefon w ogóle nie gaśnie. Proszę o pomoc, martwi mnie to.

Edytowane przez patryskaack

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomoże ktoś? Martwi mnie ten problem powyżej..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Telefon nieaktywny (36%)" problem moze lezec tutaj. Aplikacje dzialajace w tle moga wcinać baterię nawet jak ekran jest zablokowany. Mialem taki przypadek, zatrzymalem film na youtubie, zamiast wyjsc z aplikacji, schowalem ją domkiem. W 3 godziny zeżarło ok 80% baterii, mimo, ze telefon nic wtedy nie robil, nawet wifi bylo off.

Wytapatalkowane z mojego LG-D605

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzał ktoś baterie na kitkacie?

Pytam bo u mnie na 4.1.2 jest tragedia.

Tapatapatap Moto G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi