Skocz do zawartości
asdereq

Jaki rom i kernel do xperia j ??

Rekomendowane odpowiedzi

GeoHot

Ten modowany ROM przez kolosa posiada kernel, który pozwala podkręcać na 1535Mhz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom wporządku ale nie podoba mi się wygląd cm. Wyszedł jakiś dobry Rom z wyglądem Xperi i możliwością podkręcania procesora ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm w każdym z tych Romów da rade podkręcić procka :) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GeoHot

Wszystko masz w danym temacie ROM'u.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GeoHot
1. WiFi settings force closes when first connect to one network. This is annoying, because you can't selecet different WiFi network, once you selected one.

2. Missing Wlakman App - I managed to overcome this bug just with including Walkman SemcMusic.apk in to the ROM archive and then just reflashed the new archive.

3. Statusbar shortcut for mobile data does not work. Niether for turning on or off the mobile data. It just doesent react anyhow.

Z tych błędów to tylko ostatni by mi nie pasował, statusbar. Nie są to poważne błędy, jeżeli Ci się podoba to flashuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam teraz Allure Rom Build 4.0.2 i chce zmienić na inny ponieważ w odtwarzaczu występuje błąd"niestety aplikacja ulepszania dzwięku została zatrzymana" i w galeri coś podobnego.

---------- Post dołączono o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

a Jeśli coś z wygladu ios [ROM][J] MIUI5 b3.6.7 - STABLE - BUILD 2B - fixed build2 |FXP226| - xda-developers

czy ten:[Xperia J][DEVELOPMENT] Unofficial ShenduOS ! 2.0 ! - Crew Blur - BLUETOOTH FIX - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hubal

Ja używam ShenduOS 2.0 i jestem zadowolony - działa bardzo płynnie. Co do DarkX_MooNIEX!! - dziś go zainstalowałem i szybko wróciłem do ShenduOS 2.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
emko82

Może ktoś podać linka do standardowego kelnela i romu jakie są na J bo muszę przywrócić wszystko to stanu pierwotnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi