Skocz do zawartości
CristoffC

Kazam 4 - aktualizacja

Rekomendowane odpowiedzi

"Zameldowała" mi się właśnie aktualizacja na SW_15 na telefonie.Czy ktoś już może załadował ją ?

Są jakieś istotne zmiany ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe, właśnie ją pobrałem, telefon sie zrestartował wyświetliło komunikat że instaluje aktualizacje, po czym włączył się ale nadal ta sama wersja systemu i nadal moge pobrać aktualizację. czy to może być wina root'a??

Edit:

Problem tkwił w tym, że miałem zamienioną pamięć. Po aktualizacji pierwsze co zostało naprawione to aparat, w końcu autofocus zaczął działać. Jak wszystko poinstaluje to będę jeszcze sprawdzał czy może został naprawiony problem z czujnikiem zbliżeniowym.

Edytowane przez eloelo-24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki rozmiar miała Twoja aktualizacja moja ma 17,5 MB i podczas instalacji wyskakuje błąd :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no dokładnie 17,5MB, poszło bez żadnych błędów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okazało się że musiałem przywrócić aplikacje Plus.pl i poszło. Niestety po aktualizacji nie mam roota i nie mogę go przywrócić :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niestety po aktualizacji nie mam roota i nie mogę go przywrócić :(

Miałem tak samo. Pierwotnie roota miałem dzięki SRSRoot. Po aktualizacji root znikł i nie dało się go uzyskać tym programem (brak reakcji po "Getting OffSets.. : 0x8003 0x8005 (False)" ) . Mi pomógł program vroot. Klikając w chińskie (?) krzaczki bez problemu udało się ponowne rootowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam. u mnie przy próbie aktualizacji wyskoczył błąd. musiałem przywrócić do ustawień fabrycznych plusa- pozbyłem się roota i innych aplikacji, a dalej nie mogę zaktualizować- wyskakuje po 5 sek. błąd. pozdro, poczekam jak się gdzieś ukarze oryginalny rom.:<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja wgrała się u mnie bez najmniejszego problemu, może dlatego że nie robiłem roota. Cały proces zajął coś około 10min - aktualizację ściągałem po WiFi. Pierwsze wrażenie (nie chciał bym zapeszyć) ale tak na początek to wygląda na to, że czujnik zbliżeniowy nareszcie działa poprawnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    golfik
    Okazało się że musiałem przywrócić aplikacje Plus.pl i poszło. Niestety po aktualizacji nie mam roota i nie mogę go przywrócić :(

mozesz udostepnic plus.pl bo usunelem i nie moge jej znalesc nigdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam mam problem ze swoim Kamazem 4 jakiś czas temu zrobiłem rota i zamieniłem pamięci z zew. na wew. I dziś pokazała mi się aktualizacja wiec postanowiłem ją zainstalować. problem polega na tym ze wyskakuje błąd nie wiem co mam robić pamięci zamieniłem tak jak były i próbowałem usunąć rota SRSROOT tym programem wgrywałem lecz gdy wciskam unRoot telefon sie resetuje ale w telefonie mam nadal roota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi