Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pobierz program na PC, a wszystko się rozjaśni.. ;).

Wystukane z mojego Swifta przy użyciu Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

post-109830-1425570037318_thumb.png

1.Witam, mam problem z w/w programem. Gdy połączę się z komputerem ( przez domową sieć btw. ) mogę co najwyżej sterować komputerem przez parę sekund a później program łapie zwiechę tzn, niemiłosiernie zwalnia tak że ruch kursorem trwa z 15s. Nie wiem gdzie leży przyczyna bo jak widać na zalączonym obrazku transfer chyba nie jest za słaby do tej aplikacji. Czy ktoś miał kiedykolwiek podobny problem ?

2. Druga sprawa czy jest jakaś opcja by usunąć z telefonu wszystko co jest związane z orange tzn launcher i aplikacje? Lecz tak by nie tracić gwarancji ?

ps. mój pierwszy post , jeszcze raz witam i pozdrawiam ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

nathanielD

2. Bez roota nie jest to możliwe. Ale pomimo że oryginalnego nie usuniesz, launcher zawsze możesz zainstalować i używać inny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7
    Napisano (edytowane)

Nie znalazłem tematu, zdziwiony tym jestem.

//Shenson Coś słabo szukałeś ;)

Wczoraj potrzebowałem obslugiwać komputer z odległości i mój wybór padł na TeamViewer. Wszystko fajnie, dobrze się tego używa. Ale mam problem, ponieważ po jakimś czasie(z pół godziny?) Android rozłączył mi się z komputerem. Nie wiem czemu, nic o ograniczeniu czasowym nie ma, a pokazało mi, ze wygasła sesja(czy jakoś tak, że czas się skończył). Sam nic nie mogłem znaleźć na ten temat, dlatego pytam, jakie są ograniczenia nałożone na połaczenie telefon PC, czy można je jakoś zmienić ewentualnie?

Edit: A no własnie nie słabo, bo i ręcznie przeszukałem i wyszukiwarką i nie mogłem znaleźć, a trochę na tym spędziłem, żeby nie robić spamu

Edytowane przez gincu7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

A może komputer przeszedł w stan czuwania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

Nie, bo dalej oglądałem sobie film. Dzisiaj to samo, tyle, że teraz po jakiejś godzinie. Wydaje mi się, że to dlatego, że nie używalem telefonu do kontroli PC, więc się wyłączył. Ale to tylko podejrzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hans80

Sam sie czasami zastanawiam nad tym niespodziewanym konczeniem sesji TeamViewera, ale wiem ze nie jest to kwestia Androida, bo przy polaczeniu Windows-Windows dzieje sie to samo.

Albo to bug, albo "ficzer" wersji darmowej. Swoja droga, to program rewelacyjny i juz kilka lat z niego z zadowoleniem korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bardziej polecam wyse pocketcloud. Aplikacja łączy tel z pc za pomocą chmury i konta google. Nie wyświetla reklam, łatwa do ukrycia. Zawsze i wszędzie wiem co dzieje się u mnie na kompie.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sampek

Czy jest sposób na zmianę sterowania kursorem po podłączeniu zewnętrznej myszki do smartfona?

Sterowanie jest bezsensowne, czyli wciskając i przytrzymując lewy przycisk sterujemy kursorem teamviewera (dodatkowo widać kursor myszki na smartfonie) i tym kursorem musimy na celować w to co chcemy kliknąć puścić lewy klawisz i ponownie kliknąć...

Jest szansa na normalne działanie myszki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

Przecież nie musisz nic "klikać", normalnie bez niczego jeździsz kursorem po telefonie, tapnięcie w ekran to lewy przycisk, a jak chcesz prawy to wtedy masz na dole.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi