Skocz do zawartości
dawkac4

VillainROM v13.0.0

Rekomendowane odpowiedzi

Krygo

Super. Może zapodałbyś trochę więcej informacji niż skopiował link?

Co do romu to faktycznie szybki ale to nadal 2.1 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat teraz to wyszło jak sprzedałem hero :/

Dla hero nie ma już przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krygo

Przecież pisałem, że szybki, czyli testowalem. Jest to kolejny eklerek z sense. Nic rewolucyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zobaczyłem parę dni temu info na stronie Villaina, że chłopaki testują ten Rom, to nabrałem trochę nadziei, ale niestety - to tylko 2.1 :( Szkoda, bo wielu na pewno czekało na ten ROM z nadzieją, że będzie to już Froyo, zresztą pierwotnie chodziły słuchy, że tak będzie. Po ponad dwumiesięcznej ciszy (bo ostatnie odzewy były jakoś koło końca grudnia) nagłe bum!, które chyba niestety nie robi szału. W pierwszym momencie się ucieszyłem, ale w końcu sam nie wiem, czy w ogóle wrzucać ten ROM. Sense jest świetny (szczególnie dialer), ale czy warto robić krok w tył (lub nawet dwa)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krygo

Ja wgralem ten rom tylko po to by zobaczyc czy faktycznie jest taki rewelacyjny. Brakowalo mi FriendStream'a. Poza tym chyba wszystko smiga i jezeli ktos woli sense to rom godny polecenia, ale jak juz pisalem - bez rewolucji.

Jezeli sense ui nie jest dla ciebie koniecznoscia to wg. mnie.nie warto sie cofac do 2.1.

Sent from my Hero using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn. to był tylko taki mój wywód i krótka refleksja (może tylko dla siebie, a może i dla potomnych) :D Sam czekałem na VR13 jako na Froyo (wtedy był szał na porty z Legenda i Gratii) i wychodzi na to, że się nie doczekałem ;)

Raczej się nie cofnę, może tylko tak jak Ty - po to, żeby zobaczyć, czy rzeczywiście tak śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam i prosze o rade.

Mam problem po wgraniu romu VillainROM v13.0.0.

Najpierw po wgraniu i reboocie zatrzymal sie na logo startowym i tak stal przez pol godziny,wiec myslalem ze cos poszlo moze nie tak i probowalem powrocic do v12 z backupu ale postep linii zajal mi juz caly ekran i konca nie widac,a zawsze wczesniej wyswietlilo kilka linii i pokazalo sie menu zakonczenia przywracania.

Teraz ponownie wgralem z SD VillainROM v13.0.0-rozpakowanie OK i po restarcie znowu stoi na logo Hero.

Juz nie wiem co robic-baterie wyciagnalem zeby sie nie rozladowala,bo wtedy wogole juz nic nie moglbym zrobic.a;(

//KD: Dlaczego nie piszesz w temacie z ROMem i zakładasz wątek o tytule niezgodnym z regulaminem? Dołączam i upominam.

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wipe zrobiłeś? U mnie VR13 działa bez zarzutu, również po przejściu z VR12.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi