Skocz do zawartości
Hunter3000

Oficjalny Android od Sony [4.3] - Aktualizacja dla Xperia SP + Informacje o 4.3 #AKTUALIZACJA!

Rekomendowane odpowiedzi

Takie małe pytanko, mam tego .207 i wiem, że mi głośnik działa, bo dzwonek mi dzwoni itd, ale muzyki z walkmana czy filmików z YT w ogóle nie słychać. Co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    siwy78

Właśnie (dopiero) zauważyłem że album zdjęć przestał udostępniać fotki z picasy, został tylko flickr. Czy wy też macie tak samo? Korzystałem od czasu do czasu z tej możliwości a teraz <ciach>...

Edytowane przez Hubal
    Usunąłem niecenzuralne słowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KMPB
    to plik z mojego serwera, który sam tam umieściłem po upgrade Xperii u kolegi, co ma w T-Mobile, ale nie chce mi się 2x wrzucać softu, myślałem, żeby na skróty pójść...:)

Chciałem mieć 207 T-Mobile, więc wgrałem powyższy FTF. Wszystko OK, ale przy próbie upgrade do 207 przez OTA pisze, że "12.1.A.1.207 nie można zainstalować", a przez Sony PCC z kolei, że nie może zainstalować, "bo soft jest modyfikowany".

Jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Wyczyść dane aplikacji update center i wymuś zatrzymanie,aktualizacja(już zainstalowana) zniknie;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KMPB

Skasowanie danych aplikacji Update Centre powoduje usunięcie informacji o nieudanej aktualizacji i pozwala na kolejną próbę. Za każdym razem jednak przy próbie aktualizacji wyskakuje informacja "Nie można zainstalować nowej wersji oprogramowania. Spróbuj ponownie". I tak w kółko. A ja chciałbym jednak 207 zainstalować ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damis

Mam to samo niestety, ktoś coś poradzi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KMPB

A może gdzieś jest FTF 207 T-mobile?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj wieczorem wrzuciłem soft.207 i przyznam, że jest bardzo ciekawy. Szybki sporo więcej ramu (ok 300) jak dla mnie najlepszy ze wszystkich jakie miałem. Po zainstalowaniu Xposed i greenify telefon jest super sprzętem. Polecam ten soft. Co do oszczędności w sms można ją włączyć ręcznie w data i ustawieniach konwersacji, zmieniając false na true :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A macie zainstalowany jakiś rom?

Jak tak,to nic dziwnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wczoraj wieczorem wrzuciłem soft.207 i przyznam, że jest bardzo ciekawy. Szybki sporo więcej ramu (ok 300) jak dla mnie najlepszy ze wszystkich jakie miałem. Po zainstalowaniu Xposed i greenify telefon jest super sprzętem. Polecam ten soft. Co do oszczędności w sms można ją włączyć ręcznie w data i ustawieniach konwersacji, zmieniając false na true :-)

A mógłbyś bardziej dokładnie wytłumaczyć dostęp do tego ustawienia false True.

---------- Post dołączono o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Pojawiła się aktualizacja Walkmana i Albumu, ktoś sprawdzał czy są jakieś pozytywne zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi