Skocz do zawartości
Hunter3000

Oficjalny Android od Sony [4.3] - Aktualizacja dla Xperia SP + Informacje o 4.3 #AKTUALIZACJA!

Rekomendowane odpowiedzi

ct65
    Nie wiem czego to jest wina więc piszę tutaj. Czy ktoś ma też taki problem, że po wyłączeniu i włączeniu ponownie telefonu nie pojawia mu się okno wpisania PINu? Telefon uruchamia się wtedy tak jakby nie było w nim karty SIM. Czasem trzeba go zrestartować nawet 3 razy. Czy to może być wina karty SIM czy raczej coś z software? Mam Stocka 4.3 .205 z rootem.

Na zrootowanym stocku .205 nie mam tak. Jedyne, kiedy nie prosi o pin, to jak uruchomię telefon jako "miękki restart" wtedy automatycznie się włącza jakbym wpisał pin. Sprawdź może inną kartę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla ludzi którzy chcą aktualizacje w PLAY muszą mieć kernel ze STOCK. Na Williamsie nie będzie aktualizacji bo ma source z .207.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tutaj masz port aplikacji do sms z Z2 do wyboru czarna/biała i działa na SP 4.3. [PORT][sP] Xperia Z2 Conversations | 27.3.A.1.3 | Light & Black - Post #2 - XDA Forums

Nie rozumiem, Wyjaśnisz mi krok po kroku?:oczy:

Edytowane przez adi191pls
    Usunięty zbędny fragment

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

Posiadasz custom recovery?

Wysłane z eSPe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam czysty soft 4.3 generic europe, żadnych modyfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

Musisz wgrać custom recovery, aby móc wgrać wyżej wymienioną apkę. W tym dziale jest poradnik na instalację takiego recovery, ale to nie jest krótka zabawa.

Wysłane z eSPe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jeśli chce zainstalować wersję 207 przez flashtoola potrzebuje na telefonie roota? Miałem telefon kupiony w Orange ale mam 205 bez brandingu, również bez roota w związku z gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Nie potrzebujesz roota, wystarczy pobrać wersję .207.ftf (link znajdziesz na forum) i wgrać przez Flashtoola.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, już mam, dzięki za info

Edytowane przez danio9423

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do osób które korzystają ze stocka. Czy gdy słuchacie muzyki przez aplikację walkman i przechodzicie do galerii zdjęć sony "album" czy zdarza wam się że walkman jest ubijany podczas przeglądania zdjęć?

Albo jak przeglądacie galerię, przerzucicie sporo zdjęć i po minimalizacji następuję przeładowanie lunchera?

Zaczynam się zastanawiać czy na tym telefonie można robić więcej niż 1 średnio wymagającą rzecz bo do takich się zaliczają oba programy od sony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi