Skocz do zawartości
Hunter3000

Oficjalny Android od Sony [4.3] - Aktualizacja dla Xperia SP + Informacje o 4.3 #AKTUALIZACJA!

Rekomendowane odpowiedzi

adi191pls

Widzę tutaj kolejni kombinatorzy :E

Ja mam taki problem, że po którymś odblokowaniu bez trybu rękawiczek ekran zaczyna działać jak zwykła oporowka. I potrafi to trwać kilka minut, a nawet kilka godzin, gdzie po tym wszystko działa ok, albo po recznym przelaczeniu na tryb rękawiczek, Reunlock, wyłączenie trybu i Reunlock. Juz pół biedy z RAMem, ale to mnie najbardziej wkurza w tym telefonie.

I Nie wiem, czy to kwestia software czy hardware (chociaż wygląda bardziej na software, skoro potrafi działać dobrze)

Wysłane z eSPe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Może dotyk Ci pada, ja u siebie nie zauważyłem takich objaw, nie zależnie czy mam ten tryb włączony czy nie, a korzystam ze stocka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez na stocku podobnie mam z ekranem jak kolega wyżej... Telefon z czerwca br.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

Wgrałem prerooted .207 cosmote (grecka customizacja) w nadziei, że to pomoże. Trochę irytuje mnie, że jest 3g+ zamiast H+, i bootanimacja od cosmote ;), ale dotyk do tej pory działa perfekcyjnie, mam nadzieję, że nie zepsuje się :)

Wysłane z eSPe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

są jakieś aplikacje (dobre) do zadządzania romem, sprawdzania co żre baterię (takie do utrzymania systemu w porządku) które warto byłoby mieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Android to nie Windows i chyba nie ma takiej aplikacji, ja takich nie używam i existenz u mnie śmigał 4 miesiące bez problemu, ale że skasowałem coś od klawiatury to musiałem przeflashować. Co pożera baterię możesz sprawdzić wchodząc w ustawienia-->bateria i tam kliknąć Użycie Baterii czy coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

systemowe rozwiązanie nie wszystko pokazuje nam na tacy, nie o to mi chodziło w sumie ale dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Wakelock detector do sprawdzania jaki proces i ile czasu jest włączany itp. pomocny przy problemach ze słabym trzymaniem baterii.

Greenify Do "zamrażania" uruchamiania aplikacji, by nie zajmowały zasobów i nie włączały się w tle bez naszej wiedzy. Wymaga roota.

Task killera nie polecam, ze względu na specyfikę Androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym dodał jeszcze coś do czyszczenia śmieci np. Clean Mastera ale oczywiście nie używać go ciągle co 2h tylko co jakiś czas gdy widocznie ubędzie nam wolnej pamięci na telefonie. Usuwa ściągnięte reklamy, puste foldery, historie przeglądarek, miniatury galerii, instagramy, facebooki itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to koledzy.... Odpaliłem zram i frandom na stockowym kernelu na 4.3. Prawdopodobnie będzie działać też na CM11 jak i CM12 jeśli "leżą" one na STOCK KERNELu. Ktoś zainteresowany w ogóle?

PS. Frandom dał duuuużego kopa naszej 4.3. Żadnych lagów i zamułek. Leci jak krew z tętnicy a:\\

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi