Skocz do zawartości
Hunter3000

Oficjalny Android od Sony [4.3] - Aktualizacja dla Xperia SP + Informacje o 4.3 #AKTUALIZACJA!

Rekomendowane odpowiedzi

seven25

panowie ma flashtolla 0.9.10 czy musze alualizowac do 0.9.13 zeby zdebrandowac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FreaX

@ejeycorp

Chętnie pobrałbym tego ftf, tylko że prędkość pobierania to max 5kb/s... wrzuć może na chomika ? :E Chętnie pobiorę, lub na mega najlepiej. Dziękuję :ok:

@seven25

Nie musisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ogólnie w CE widzę kilka zmian wzgledem tego z Australii różnią sie takie drobiazki jak tło od instalacji pcc w ustawieniach usb, czy działające socia life które wcześniej nie działało. Z tym GPS jak ktoś wspomniał jest różnica w prędkości wyszukiwania większej ilości satelitów, mamy też inne wersje apek systemowych część jest nowsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jednak opłacało się czekać, właśnie się ściąga :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzucam na mega, teoretycznie za godzinę powinien być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a PC compatation działa na win 8 aktualizował ktoś tak? bo czytałem ze są problemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r4d30n

A u mnie torrent od @ejeycorp bardzo ładnie się pobiera. Prędkość ok. 200-250 kB/s (40% pobrane). Dużo szybciej niż wczorajszy Australijski.

A propos problemu z wybudzaniem... po całym dniu używania telefonu na fw .266 nie spotkałem się z tym problemem. Również nie mam problemu z zepsutym wskaźnikiem głośności. Także soft w moim przypadku pozbawiony bugów.

//edit @ejeycorp gdy zacząłeś uploadować na mega prędkość spadła do 10kB/s, bo jestem peerem który na razie ma najwięcej pobrane i ciągnę głównie od Ciebie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten z torrenta różni się trochę wielkością od australijskiego o niecałe 50 mb ale to pewnie dlatego ze nie ma tam czesci aplikacji ściągam go i wgrywam bo na plusa się chyba nie doczekam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Przed chwilą zdebrandowałem telefon jednym ze sposobów na forum na C5303_12.0.A.1.257_CE.ftf wchodzę do PCC a tu aktualizacja ale do 12.0.A.2.254. Coś źle zrobiłem ?:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Jak myślicie czy jest duże ryzyko zepsucia telefonu podczas aktualizacji w pc companion lub flashtolu gdy zgaśnie mi prąd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi