Skocz do zawartości
Kozubi

Nowy kontakt / synchronizacja kontaktów z Gmail'em

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki też doszedłem do kontaktów przez moto portal . Aby nie zgubić polskich znaków to trzeba wyeksportować do drugiego formatu bo w opcjach export są dwa nie pamiętam nazwy ale za pierwszym razem w mięjscu polskich znaków nie miałem puste miejsce a za drugim razem z drugiego formatu wszystkie literki wróciły. Dzięki za objaśnienie z tymi książkami coś już zacząłem kombinować sam nie wiem co i chyba powoli zaczyna funkcjonować ale jeszcze raz przestudiuje Twój opis Justn74 może lepiej to zrozumiem. W czasie różnych prób z kontaktami dochodziłem do pewnych punktów i nagle brakowało mi opcji aby coś zaznaczyć, w miejscu gdzie wydawało mi się że powinny być. Ja oczywiście nie jestem programistą ani inne takie, ot zwykłym użytkownikiem i zapewne coś pominąłem czy inne zamieszanie spowodowałem, ale mam nadzieję że z pomocą forumowiczów może wyprowadzę to na prostą. Jeszcze raz dzięki i proszę o ewentualne inne rady odnośnie kontaktów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, wszystko fajnie, ustawiłem sobie powiązanie nowych kontaktów z gmail już na samym starcie, ale jak zmienić fakt że nowe kontakty wpadają do "inne kontakty" gdzie jest całkiem sporo adresów mailowych których nie mam ochoty mieć na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kozubi

Obecnie sie nie da, chyba ze na nieoficjalnych romach, dziala wszystko ok.

Moze ktos sprawdzic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x