Skocz do zawartości
zezol

Kilka systemów, jeden interfejs - Opera

Rekomendowane odpowiedzi

zezol

Opera zaprezentowała dzisiaj swój najnowszy oficjalny produkt mobilny – przeglądarkę Opera Mobile 10 wersji OEM. Ta przeznaczona dla dystrybutorów wersja programu współpracuje z kilkoma systemami, Android, BREW, Windows Mobile oraz Symbian/S60. Wraz z ukazaniem się programu umożliwiono dystrybutorom implementację jednego interfejsu do wszystkich platform. Aplikacje dla Windows Mobile oraz Symbian można pobierać ze strony Opery, natomiast wersje dla BREW oraz Androida są dostępne tylko dla dystrybutorów. W głębi newsa zamieściliśmy film ukazujący pracę nowego UI.

Filmik prezentujący Operę w akcji na różnych systemach.

Źródło: pdaclub_pl

Nie wiem jak Wy, ale mnie normalnie roznosi :D - doczekać się nie mogę :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też nie mogę, mam nadzieję że opera 10 na Andoida będzie tak samo wymiatać jak na PC :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom, ciekawe kiedy wypuszczą. Do tego czekam jeszcze na Fennec, bo na razie lipa z przeglądarkami na Androida. :X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dawsio

Mi narazie wystarcza oryginalna przeglądarka ale jeżeli opera będzie lepsza to czemu nie?:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bimbol

Na Fennec to chyba jeszcze troche poczekamy. W wywiadzie udzielonym przez pracownika Mozilla, jest informacja ze narazie badaja mozliwosc wydania na Androida a np. dla Windows Mobile jest juz jakas bardzo wczesna wersja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na windows mobile wyjdzie na początku 2010 roku na andriod parę miesięcy później :) (mozilla mobile)

Ps. W grudniu tego roku na platformę Brew

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcę! Pragnę! Potrzebuję!

Operka absolutnie wymiata. Nie mogę się doczekać, kiedy będzie można ją normalnie ściągnąć.

Choć nie powiem - darmową Operą Mini 5 na Androida też bym nie pogardziła:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez chce... defaultowa jest nawet nawet ale uzywam opery 4.2 bo ma turbo i opera link. a opera link to chyba jedyny sposob zeby jakos szybko przekazac link z telefonu do kompa jak dla mnie(no oprocz mejla ale w pracy nie wchodze na skrzynke bo szef szpieguje)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Dolphin używaliście? wg. mnie najlepsza na androida w tym momencie. Na symbianie świetnie sprawdzały mi się opery, ale do delfina można porównać tylko 5 i 10 beta, a mają dużo błędów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yazid

Dolphin jest lepszy od standardowej aplikacji w androidzie, obecnie testuje, znalazłem w markecie, przeglądarkę Infinity, i po kilku dniach stwierdzam że nawet lepsza niż Dolphin, tylko interface taki pstrokaty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x