Skocz do zawartości
KUKA1

MODECOM Xino Z25 X2 za 299 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Elderbary

Pojawiły się jakieś nowe informacje na temat tego modelu?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszystko jest podane, teraz trzeba zaczekać na relacje. Dostane w łapy od razu napisze co i jak.

Roger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Coś więcej o modelu"

szczerze to w tej promocyjnej cenie można mieć już fajnego "azjatę" nie hejtuję miałem zasilacze tej marki i bynajmniej z serii "Fell" ale on nie powala w tej cenie, to raczej chwyt, bo jest po prostu tylko warty max... trzy stówy... z wysyłką gratis... ale jeśli ktoś szuka prosty aparat , z obsługą, serwisem i o przyzwoitej spec. bez zabaw z importem, cłami, vatami, romami, firwareami itp. itd to jest on po prostu warty swojej ceny... trochę taki SE Satio w czasach Androida z bajerami ale z 1GB RAM nie powinien "mulić" przy rozdzielczości 800x480.

Z całym szacunkiem i nie obrażając nikogo, dobry dotykowy na początek dla Seniora też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiony - zobaczymy co to warte... Mam tylko nadzieje, że szybko pojawią się jakieś folie na tą słuchawkę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam Q4 bez żadnej folii, ekran jest cały popękany ale rys niema :) przy tej cenie telefonu to można go co roku zmieniać :)

wysłano z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mały, prosty, nie zawodny i jak by jeszcze był trwały to mógłby zawojować cały segment rynku. Znam kilka osób co nie lubi nowych telefonów za ich gabaryty, płaskość, cienkość... mała zwarta bryłka stwarza wrażenie solidności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wiem czy 4'' można nazwać małą zwartą bryłką? Dla mnie taka nazwa kończy się na 3.5'' modelach ;)

EDIT:

A powiedzcie mi jak on się powinien zachowywać porównując z Huawei Y300??? Wiadomo, że nie wiadomo jak z pamięcią flash i jej przepustowością ale jak się mają procesory do siebie? I grafika? Który powinien być wydajniejszy i czy będzie to odczuwalna różnica?

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pojęcie bardzo względne i indywidualne, a co do wielkości to teraz mam 5'' i już nie chciałbym mieć takiej "pierdółki" :) już 4,5'' wydaje mi się małe i nic tam nie widać ;p

---------- Post dołączono o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

nie wiem jak mogłem mieć 3,5'' SG Ace ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja wiem czy 4'' można nazwać małą zwartą bryłką? Dla mnie taka nazwa kończy się na 3.5'' modelach

Zasadniczo to się z Tobą zgodzę bo też ma płaską budowę, :ok: jednam myślałem o zestawieniu do >4,7"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi