Skocz do zawartości
KUKA1

MODECOM Xino Z25 X2 za 299 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrzebuje nic lepszego, w Q4 brakuje mi tylko pamięci. Do sensownego quada trzeba by dołożyć przynajmniej 300 w Polsce.

wysłano z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko może być jeden problem z tym fonem... :( Ja lubię mieć smarty w gumce a ten raczej nie będzie miał zbyt dużo takich akcesoriów... :( Wiem, że to generalnie pikuś ale...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Do sensownego quada trzeba by dołożyć przynajmniej 300 w Polsce.

Nie, wystarczy 30 min na portalu aukcyjnym i jest kilka z Polski i GW w cenie tak jak podałem 400-450 zeta

---------- Post dołączono o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Na szybkości... proszę bardzo... z Polski = Kraków (?), 2 lata gwary, nowy, dwie baterie, dualSIM, Aero2, grafa Adreno 203 i wysyłka też gratis a jakością raczej nie będzie odbiegał od Modecoma... pisałem o tym modelu wcześniej...

PENTAGRAM COMBO 4-CORE P400-1

Edytowane przez Koton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem, niby 4 rdzenie ale A5 VS A7. GPU na moje oko też słabsze, Android 4.1 też gorzej. IMO nie warto akurat tutaj dopłacać

wysłano z telefonu

---------- Post dołączono o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Tylko może być jeden problem z tym fonem... :( Ja lubię mieć smarty w gumce a ten raczej nie będzie miał zbyt dużo takich akcesoriów... :( Wiem, że to generalnie pikuś ale...

Co to są smarty w gumce?

wysłano z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

@up zapewne chodzi o futeral z tworzywa sztucznego, bynajmniej ja tak zrozumialem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha no tak, za dużo skrótów myślowych... ;) Chodziło o smartfony w "futerale" sylikonowym nakładanym na tył urządzenia

@rogeros skąd wiesz że już do Ciebie idzie? Dostałeś maila? Mój chyba dziś nie będzie wysłany do tej pory nic :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem ten telefon ojcu, też dostałem maila, że został przekazany firmie kurierskiej. Pewnie jutro dojdzie, to dam znać co i jak ;)

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dostałem maila, mój niestety dopiero jutro zostanie wysłany... Czekam zatem na jutrzejsze pierwsze wrażenia kolegów - zamówiłem za pobraniem to najwyżej nie odbiorę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No nie wiem, niby 4 rdzenie ale A5 VS A7. GPU na moje oko też słabsze, Android 4.1 też gorzej. IMO nie warto akurat tutaj dopłacać

Ciekawe czy zauważyłeś że CPU Mediatec-a jest słabszy (te same instrukcje obsługują a ma mniej rdzeni) a grafikę to miałby wydajniejszą tylko gdyby była to wersja z czterema rdzeniami GPU... (?) wtedy to jakieś 20%

Pentagram ma Qualcomm Snapdragon 200 8225Q czyli 4x 1,2–1,4GHz Cortex A5 ARMv7 45nm Adreno 203

Modecom ma MediaTek MT6572 czyli 2x 1.2GHz Cortex A7 ARMv7 28nm Mali-400 MP1

Słabiej wypada faktycznie wersja systemu i to pisałem wcześniej, czy warto było by Tobie dopłacać... twoja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

45nm vs 28nm. Qualcomm będzie cieplejszy i będzie zjadał więcej prądu :) No, ale co 4 jajka, to 4 jajka. Z drugiej strony to 140zł różnicy. Z 45%. Dwie baterie w Pentagramie, akurat dla mnie rzecz zbędna.

Mój już do mnie idzie. Pewnie dojdzie jak będę w pracy... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi