Skocz do zawartości
Cosmo

Ograniczony YouTube w Androidzie

Rekomendowane odpowiedzi

Cosmo

Witam

Zauważyłem, że są znaczne różnice w wyszukiwaniu wyników w YOuTUbe przez przeglądarkę z komputera, a poprzez przeglądarkę/program YouTube w telefonie z Andkiem. Dokładniej rzecz biorąc wyniki wyszukiwania z poziomu telefonu (niezależnie czy przez przeglądarkę czy aplikację youtube) są znacznie uboższe niż te odnajdywane poprzez komputer. Ponadto niektóre wyszukane z poziomu telefonu są niemożliwe do odtworzenia (Komunikat w stylu: 'ten film nie może być odtworzony na urządzeniach mobilnych').

Też tak macie? Jeśli tak to czy jest sposób na oszukanie YouTube, żeby nie wiedział, że przeglądamy stronę z poziomu telefonu, tak aby móc odtwarzać wszystko?

Telefon: Magic 32A

ROM: Cyanogen 6 BlueEyed Remix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to samo jest na symbianie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    'ten film nie może być odtworzony na urządzeniach mobilnych').

W ustawieniach przeglądarki,odznacz "widok dla komórek".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cosmo

A w aplikacji YouTube?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio też zauważyłem ten problem, gdy okazało się że mojego ulubionego filmiku nie da się obejrzeć na mobillku. Dodam że w aplikacji youtube nie ma takiej opcji a w skyfire nawet jak przeloncze na widok pc dalej włącza się youtube w wersji mobile... Nie wiem czy u was w skyfire działa to normalnie ? U mnie tylko youtube nie idzie ....

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cosmo

U mnie na Dolphin Browser niby działa, ale z kolei pojawia się inny problem uniemożliwiający odtworzenie filmów :D --> prosi o zaktualizowanie wersji adobe flash :) Niestety na stronie Adobe widzę pliki tylko dla Mac albo WIn :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, pierwszy post więc proszę nie bić :)

Zachodzę w głowę i nie mogę zrozumieć - czemu po wpisaniu tego samego zapytania w youtube na stacjonarce i komórce mam różne wyniki wyszukiwania?

Przykładowo wpisałem 'Muse' (poszukując teledysków grupy muzycznej Muse):

youtube na stacjonarce

youtube na komórce

Mało powiedzieć, że wyniki drugiego linku to dla mnie bzdura. Udało mi się zidentyfikować, że różnice są związane z adresem wyszukiwarki (youtube vs m.youtube), a nie z komórką, androidem czy porą monsunową.

Czy/jak ustawić aplikację youtube na androidzie, by pokazywała wyniki wyszukiwania takie jak podałem w pierwszym linku?

Edytowane przez Wiedzmin_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedostępność danych filmów w formacie odpowiednim dla urządzeń mobilnych? Takie moje gdybanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wpisałem ręcznie adres [ame=http://www.youtube.com/watch?v=w8KQmps-Sog]‪Muse - Uprising‬‏ - YouTube[/ame] w komórce. Link odnajduje, pokazana jest stopklatka z teledysku a na niej komunikat 'Nie można odtworzyć filmu na komórce' - wtf???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Jak się wrzuci film na YT to można wybrać opcję:

Tak, udostępnij ten film wideo w telefonach komórkowych i telewizji. Uwaga: film wideo może być niedostępny na niektórych urządzeniach z powodu praw autorskich i licencji.

lub:

Nie, nie chcę, by ten film wideo był dostępny w telefonach komórkowych i telewizji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi