Skocz do zawartości
thosia

Bateria po wymianie dotyku w punkcie GSM trzyma krócej niż powinna

Rekomendowane odpowiedzi

thosia

Witam, telefon upadł mi na i podłogę w skutek tego zbiła się szybka. Bateria przed upadkiem jaki i po potrafiła trzymać nawet 6 dni jako,iż rozsądnie go używałam. Gdy oddałam telefon do naprawy, oczywiście nie do serwisu sony bo tam zapłaciłabym 600zł za wymianę dotyku, tylko do zwykłego serwisu gsm. Niestety po tym jak odebrałam go z naprawy bateria trzyma max. 30h. Poszłam tam ponownie i Pan który dokonał naprawy stwierdził, że nie jest to jego wina tylko wina upadku i stąd moje pytanie czy to możliwe, że bateria nie trzyma w skutek upadku czy po prost Pan w serwisie nawalił? Czy jeżeli kupię nową baterię to coś zmieni i będzie trzymała tyle ile nowa bateria? Proszę o odpowiedź jako, iż nikt z moich znajomych nie ma takiej wiedzy, to forum jest moją ostatnią deską ratunku. Z góry dziękuję :)

Edytowane przez Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria w Jlo trzymała ci 6 dni? :orany: no to propsy, mi góra 3 dni, zazwyczaj 2 - 2,5 przy czym praktycznie wifi nie wyłączam.

Bardzo możliwe, podobną sytuacje miałem jak mój k750i miał spotkanie pierwszego stopnia z podłogą :D Wtedy bateria jakoś mi się plastyczna zrobiła i trzymała 1 dzień, ale i tak się go nienaużywałem już wiele, bo z pęknietym wyświetlaczem wiele bym nie zdziałał :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    thosia

To opłaca się kupić nawą baterię czy to wina czegoś w telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubal

Wątpię, żeby upadek telefonu spowodował awarię baterii - może wgraj ponownie ROM

Jaki masz ROM zainstalowany na fonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dredd

Może masz coś powłączane - Bluetooth, Wi Fi, NFC. Wgraj właśnie nowy ROM jak koledzy pisali. Bateria po upadku wylałaby Ci zapewne. Jak nie pomoże zmiana romu - wtedy ewentualnie zastanów się nad zakupem nowej baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi