Skocz do zawartości
Carott

jakie glosniki?

Rekomendowane odpowiedzi

Carott

Z gory przepraszam za brak polkskich znakow - alt mi nie dziala.

Wiec chce sobie zakupić glosniczki. Zalezy mi na dobry brzmieniu i wykonaniu (typowa obudowa jak dla kolumna żadne udziwnienia). Druga sprawa to chcialbym zeby były aktywne bo chce sie pozbyć wzmacniacza z pokoju. Zastanawiam sie nad dwoma modelami, ktory wybrać?

1. MICROLAB SOLO6C

2. Modecom MC-HF60

Mial ktoś może stycznośc z tymi głośnikami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dork

ile chcesz na nie wydac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Carott

te które wymieniłem są w granicach 400 zł i droższych bym raczej nie brał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi sprzedawca zachwalał te Microlaby, twierdził, że słyszał je na własne uszy i kosmos - był tak podjarany że prosił mnie o zainteresowanie, wtedy będą mogli ściągnąć jedną sztukę do swojego salonu :). Wiem wiem... sprzedawca, ale polecam odsłuch.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Carott

Wlaśnie sprzedawca to sprzedawca:P tez słyszalem o nich duzo dobrego, ale znajomny ktorych na nich sluchal troche mowil mi ze są malo dynamiczne, dobra jakosć ale tak jakby muzyka grala bez zycia i ze czasami wysokie tony charcza przy każdej głosności ( w niektorych kawalkach). Poczytalem w necie troche na zagranicznych stronkach i chyba jednak zdecyduje sie na te modecomy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście mam MICROLAB SOLO6C i skwitować mogę tylko tak...są zaje*****

Mam tylko 2 zastrzeżenia:

- buczą jak jest cicho i nie mam pojęcia czy to normalne dla tego modelu czy mam po prostu bublowaty egzemplarz, ale cicho nie słucham, więc mi to nie przeszkadza :P

Flac i jazda z koksem ;) dźwięk kryształ.

- po każdym odcięciu głośników od prądu resetuje się poprzednie ustawienie, co jest irytujące, ale można się przyzwyczaić.

Ogromne znaczenie ma wielkość pokoju do jakiego chcesz je wstawić i ich położenie od siedziska, no i naturalnie pod co je podpinasz (ampli czy jakaś dźwiękówka).

PS. Przyczepić zawsze się można, pozostaje tylko kwestia cena / jakość.

Edytowane przez Biotrek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Carott

wiem ze te mirolaby na swoja cene sa bardzo dobre. pokoj mam nie wielki, podlaczone beda pod mikser numarka. Kupilem te modecomy akurat mi sie trafily taniej nowe i zobaczymy jak bedzie, jak mi sie nie spodobaja to je zamienie na microlaby :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x