Skocz do zawartości
Shyse

Etui, futerały, bumpery, uchwyty

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mustar

Już za późno ;D

Daj potem znać, jak się sprawuje (ewentualnie jakieś foty) - proszę :)

Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Dobre wycięcia na poszczególne istotne elementy. No może z wyjątkiem gumy na aparat, chociaż nie przeszkadza w zdjęciach. Możliwe, że to wina mojego egzemplarza, ponieważ ten szary plastik jest dobrze wycięty. Tak jakby wycięcie w gumie było przesunięte o ułamek milimetra w dół.

Zamknięty nie zasłania mikrofonu więc rozmówca bardzo dobrze nas słyszy.

Czarny materiał mógłby być z bardziej przyjemnego tworzywa, jednak raczej będzie to przeszkadzać osobą z bardzo delikatnymi i czułymi palcami :D Dla mnie jest to kompletnie nie istotne, przyjemnie mi się go trzyma. Ale nie ukrywam, wolałbym dotykać plastików z jakiego jest zrobiony telefon xD

Płynna regulacja kąta, telefon stabilnie trzyma się w wybranym przez nas miejscu.

Kilka zdjęć - jakość tragiczna ;) Niestety cyfrówka zdechła od tak w moich rękach jakiś czas temu :...:

ImageShack Album - 6 images

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @up

Ten pokrowiec i to co o nim pisze sprzedawca to oszustwo.

Wystarczy przyglądnąć się dokładnie że nie ma wycięcia na kamerę i wycięcia na klawisze boczne nie są z NEXTa :facepalm:

No i dzis przyszedł pokrowiec na Nexta. Nie było to żadne oszustwo, a na aukcji na której dokonałem zakupu były zdjęcia pogladowe. Kupiłem tutaj Pokrowiec Sligo do myPhone NEXT czarny (3734231541) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , a dostałem cos takiego Etui Pokrowiec Futerał kabura myPhone NEXT (3750425090) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Kosztowało mnie to w sumie 18zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mobile phone case for Vivo Y15, View mobile phone case Vivo Y15, PUDINI or OEM Product Details from Shenzhen City Pudini Technology Co., Ltd. on Alibaba.com

Napisałem do Pudini z zapytaniem czy mogą zrobić dla Nexta i odpisali zapytaniem ile chcę. Tylko, że ja nie mogę zamówić hurtowo (min. 50 sztuk). Może się znajdzie ktoś kto zamówi. Cena jest bardzo atrakcyjna.

Napisałem też do osoby wystawiającej aukcję, ale mi nie odpisał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a po co zamówienie - jak sa pojedyncze cena akceptowalna:

Colorful Matte Hard Plastic Case for Gionee GN708W Fly IQ446 NGM Forward Infinity / Xolo Q800 Cell Phone Cases, Free Shipping!-in Phone Bags & Cases from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com

---------- Post added at 12:00 ---------- Previous post was at 11:56 ----------

Napisałem też do osoby wystawiającej aukcję, ale mi nie odpisał.

Ci juz się przejechali na ostatnim zamówieniu do next-a tpu case

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No i dzis przyszedł pokrowiec na Nexta. Nie było to żadne oszustwo, a na aukcji na której dokonałem zakupu były zdjęcia pogladowe. Kupiłem tutaj Pokrowiec Sligo do myPhone NEXT czarny (3734231541) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , a dostałem cos takiego Etui Pokrowiec Futerał kabura myPhone NEXT (3750425090) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Kosztowało mnie to w sumie 18zł.

No fajnie tylko pokaż mi GDZIE jest na tej aulcji napisane że jest to "zdjęcie poglądowe" bo ja nie widzę :oczy: a pokazywanie innego futerału to działanie na włąsną szkodę bo każdy kto ma NEXTa widzi że to nie pokrowiec dla niego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

up:

to się ze Sligo nawet przez ścianę nie widziało ;)

osobiście nie cierpię pasków wchodzących w ucho ale to moje osobiste zdanie.

co innego tu:

Genuine Leather Phone Case For Gionee GN708W mobile phone Case Color Free Shipping-in Phone Bags & Cases from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Taki pasek na dole też mi sie wydaje wygodniejszy, ale to co podałeś tez ma swoja wadę - przy zamniętym pokrowcu pasek zakrywa gniazdo słuchawkowe. Taki model jak podałeś był na Allegro na razie jeden i poszedł za 75zł., ja za swój dałem 18zł., więc róznica spora a pasek w uchu przeboleję. ;) Rozwiązaniem idealnym byłoby jakies zamknięcie na rancie górnym.

@7dziadek - mi wystarczyło jak przejrzałem resztę aukcji sprzedajacego, gdzie to samo zdjęcie jest na wielu innych aukcjach, żeby wiedzieć, że dali takie zdjęcie poglądowe. Pewnie, że działaja na własną szkodę, ale to juz ich problem, przy tak niskiej cenie towar sie sprzeda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MrForest, a nie wiesz jaki taki pokrowiec się sprawdza?

Generalnie chodzi mi o problem z przyciskami funkcyjnymi na boku telefonu. W ogóle uważam, że te przyciski to najsłabszy element telefonu (z którego nota bene jestem mega zadowolony). Mam wrażenie, że telefon od blokowania/wyłączania telefonu nie będzie zbyt trwały i niedługo umrze bo chodzi jakoś tak niemrawo, mam wrażenie że ledwo wystaje z obudowy.

Czy taka dodatkowa plastikowa otoczka nie utrudnia włączania / odblokowywania telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mustar

Mi w ogóle ten plastik nie przeszkadza w korzystaniu z bocznych przycisków :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi