Skocz do zawartości
Shyse

Etui, futerały, bumpery, uchwyty

Rekomendowane odpowiedzi

@MrForest, a nie wiesz jaki taki pokrowiec się sprawdza?

jak dla mnie jest OK mam takie na wszystkich telefonach w domu - huawei, motka, xperie choć huawei mają najfajniejsze jak ktoś pisał zaczep paska (który oczywiście jest na klapce i nie wchodzi w ucho) mają na górnej krawędzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @MrForest, a nie wiesz jaki taki pokrowiec się sprawdza?

Generalnie chodzi mi o problem z przyciskami funkcyjnymi na boku telefonu. W ogóle uważam, że te przyciski to najsłabszy element telefonu (z którego nota bene jestem mega zadowolony). Mam wrażenie, że telefon od blokowania/wyłączania telefonu nie będzie zbyt trwały i niedługo umrze bo chodzi jakoś tak niemrawo, mam wrażenie że ledwo wystaje z obudowy.

Czy taka dodatkowa plastikowa otoczka nie utrudnia włączania / odblokowywania telefonu ?

1.Co to przycisku POWER to żaden problem robię to APKą tzn Uśpienie ,Reboot i Power Off tylko włączam tym przyciskiem.A jak ustawisz sobie godziny włączania i wyłaczanie to jeszcze żadziej będziesz go dotykał

2.Jak u siebie wyciąłem ten plastik na całej długości klawiszy [power i głośność] telefon na pewno nie wyleci ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po miesiacu czasu ten pokrowiec wyglada prawie jak brazowy :P a kupowalem bialy...nosze go w bialych spodniach roboczych...kolor bialy szybko sie brudzi...probowalem myc ale nic nie daje...myslalem ze bialy pozostanie bialy :P ogolnie nie jestem zadowolony gdyz takze sie rozciaga...przylegal idealnie moze z dwa dni...nie wiem co mu sie posiepalo ;P,rozchodzi sie jak stara szmata...ale i tak zamawiam teraz czarny bo w pracy ten pokrowiec to jedyne i idealne wyjscie...

http://allegro.pl/etui-pokrowiec-myphone-next-jedyne-na-allegro-i3708286945.html?source=mlt

i jeszcze jedno pytanko...mam takze ten uchwyt kupiony sporo wczesniej i spisywal sie idealnie

http://allegro.pl/uniwersalny-uchwyt-do-telefonu-gsm-nawigacji-gps-i3670890053.html

do momentu gdy nie wyczyscilem szyb srodkiem Dezynfekcja HD - srodek na bazie alkoholu do dezynfekcji rak...mozliwe by po tym guma przestała łapac? Mam nawigacje tomtom i tamt guma trzyma idealnie nawet po umyciu tych szyb no i oczywiscie jest mieksza niz guma w tym uniwersalnym...co myslicie?

Edytowane przez Gdeszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Jeżeli szukacie pokrowców do myPhone NEXT to zapraszam na swoje aukcje, ceny dużo niższe niż u innych sprzedających, a produkty pochodzą od polskiego dystrybutora i producenta www.net-gsm.pl

Folie na ekran też są dostępne w cenie 4 zł/szt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Gdybyś kolego @martels_pl taki pokrowiec ETUI POKROWIEC myPhone NEXT (3778636492) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. załatwił do modelu Kruger & Matz LIVE to niezła kasę byś zarobił bo na dzień dzisiejszy nie ma takiego na rynku i się nie zanosi żeby się znalazł. Ten przylepny co oferuje K&M to śmiech na sali.

Pomyśl bo bardzo wielu urzytkowników LIVE (m.in. i ja) poszukuje takiego zamykanego etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam,

Jeżeli szukacie pokrowców do myPhone NEXT to zapraszam na swoje aukcje, ceny dużo niższe niż u innych sprzedających, a produkty pochodzą od polskiego dystrybutora i producenta www.net-gsm.pl

Folie na ekran też są dostępne w cenie 4 zł/szt.

Kolego ten pokrowiec ETUI POKROWIEC myPhone NEXT (3778636492) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. na zdjęciu to NIE JEST DO "myphone NEXT" >:( wprowadzasz ludzi w błąd :facepalm1:

zobacz jakie i gdzie ma wycięcia na kamerę z tyłu oraz przyciski - otworów przycisków na głośność wogóle nie ma

Tak wygląda futerał do NEXTa Etui Pokrowiec Futerał kabura myPhone NEXT (3750425090) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    makaon
    Kolego ten pokrowiec ETUI POKROWIEC myPhone NEXT (3778636492) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. na zdjęciu to NIE JEST DO "myphone NEXT" wprowadzasz ludzi w błąd

co do pogrubienia (prezentowanego w powyższym cytacie - to wyjaśnienie dla Kolegi 7dziadek) to bzdura:

informuję, że załączone zdjęcia są poglądowe, a sprzedawane etui do danego modelu telefonu mają wszystkie wycięcia w odpowiednim miejscu, zamieszczone zdjęcia mają na celu pokazanie kształtu etui oraz jego koloru

niestety martels zapomniał dopisać to do tej aukcji ( w innych to wyjasnienie jest) :)

Wydaje mi się że to sprzedający decyduje, co pisze na SWOJEJ aukcji.

Masz z tym problem? Nie kupuj. Ja kupiłem i jestem BARDZO zadowolony :) POLECAM.

Edytowane przez makaon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    co do pogrubienia to bzdura:

Wydaje mi się że to sprzedający decyduje, co pisze na SWOJEJ aukcji.

Masz z tym problem? Nie kupuj. Ja kupiłem i jestem BARDZO zadowolony :) POLECAM.

1. Kolego o jakim POGRUBIENIU piszesz ??? - gdzie w moim poście jest pogrubienie ?

2. Pokaż mi w którym miejscu na TEJ AUKCJI co podałem jest to co Ty piszesz ?

ja znalazłem taki opis cytuję:

" Prezentowane etui zapewnia całkowity dostęp do całego ekranu, klawiatury, slotów i przycisków bocznych. Posiada również wycięcie na obiektyw aparatu."

Pisze wyraźnie "PREZENTOWANE ETUI"

:trolldad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    makaon

up ok. ok na tej aukcji niestety tego zabrakło ;)

nie zmienia to faktu, że uważam jak napisałem :) Co do pogrubienia, dopisałem Ci do mego postu wyjaśnienie ;)

Kolego martels_pl dopisz proszę to wyjaśnienie do SWOICH aukcji, bo Cię zjedzą :) Formaliści, co zapomnieli o kontakcie ze sprzedającym ;)

Z mojej strony EOT.

Edytowane przez makaon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jekub

jest szansa dostania takich plecków u nas? 20pcs/lot of Xolo Q800Case,Big Sale Hard Case ForXolo Q800,Matte Brand new Case For Xolo Q800 Free Shipping-in Phone Bags & Cases from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com

Ktoś je posiada? Jakie wrażenia?

Chciałbym zobaczyć jak prezentuje sie Next w czarnych i niebieskich pleckach, szukałem po necie i nie moge znaleźć - chodzi mi o widok z frontu, czy ramki telefonu nie będą sie gryzły z niebieskim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi