Skocz do zawartości
Shyse

Etui, futerały, bumpery, uchwyty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jeżeli szukacie pokrowców do myPhone NEXT to zapraszam na swoje aukcje, ceny dużo niższe niż u innych sprzedających, a produkty pochodzą od polskiego dystrybutora i producenta www.net-gsm.pl

Folie na ekran też są dostępne w cenie 4 zł/szt.

Kolego martels_pl, możesz zamieścić real foto tego ETUI POKROWIEC myPhone NEXT (3778636492) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Ten sprzedawca jest 'niereformowalny' ;) i na dodatek działa na swoja niekorzyść - bo każdy kto ma NEXTa widzi że ten futerał na zdjęciu to NIE do NEXTa :mad: i to za 30 zł gdzie np. tu http://allegro.pl/etui-pokrowiec-futeral-kabura-myphone-next-i3750425090.html

jest rzeczywiście pasujacy za 20-23 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jam mam taki to http://allegro.pl/myphone-next-flex-grip-case-etui-folia-6kolorow-i3775491327.html

kololor biały tylor ja znalazłma za 15 na allegro wcześniej miałam taki ochraniacz w htc i bardzo dobrze się sparawdzał dlatego zdecydowałam się na zakup takiego ochraniacza do nexta. spasowanie idealnie nigdzie nic nie przeszkadza, mało tego dzięki ochraniaczowi aparat nie wystaje tylko jest na równo wiec na pewno się nie zarysuje,jeśli chodzi o przyciski od głośności i włączania to nie ma żadnego problemu w użytkowaniu.ja polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam .czy jest jakiś telefon który z wyglądu jest identyczny jak myphone next ? szukam dla niego skórzanego futerału ale na allegro dedykowane są tylko czarne , a ja bym wolała inny kolor.pytam bo wiem że np,pentagram ego ma swojego brata blizniaka -k & l live i jeszcze jakiś inny.więc może i next też ma ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jego odpowiedniki to Fly IQ446 , Lava Xolo Q800, Gionee gn708w, AllView P4 Quad, Symphony Xplorer W125.

Samych akcesoriów wypadałoby zatem szukać za granicą. Co do futerału : klik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sdar
    ale na allegro dedykowane są tylko czarne , a ja bym wolała inny kolor

Nie wiem czy takie etui/wsuwka będzie Ci odpowiadać ale ja akurat kupiłem i jestem bardzo zadowolony. Są do wyboru różne kolory a jak ktoś chce to w tej samej cenie może sobie zażyczyć połaczenie dwóch kolorów :)

Mam na myśli tę aukcję: myPhone NEXT etui skóra futerał pokrowiec skórzany (3805397069) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odp. do katia 371

Witaj. Ja posiadam taki pokrowiec ETUI FUTERAŁ KABURA myPhone NEXT + FOLIA GRATIS! (3771669072) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i chociaż nie jest to skóra, to sprawuje się całkiem dobrze. Jest dopasowany do telefonu i dobrze chroni plecki, boki i wyświetlacz. Jest też poręczny przy obsłudze i zabawie z internetem (mam Aero2). Znalazłem też inny, podobny myPhone NEXT | ETUI FUTERAŁ KABURA Case+2x FOLIA (3808087639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Edytowane przez Zibi964
    odp. do katia371

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mustar

W kwestii tego pierwszego, to nie polecam go za taką cenę :/ Używam go od 29 listopada i już jest starty materiał przy klawiszu do odblokowywania, a na górze mam mikro pęknięcie tego szarego plastiku. Dodam, że telefon prawie cały czas leży na biurku i wyjmowany był z tego futerału może z 5 razy.

Szkoda, ponieważ na początku byłem z niego bardzo zadowolony. W sumie nadal jestem ale sądzę, że za 2-3 miesiące rozpadnie się sam z siebie...

---------- Post dołączono o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

W kwestii tego pierwszego, to nie polecam go za taką cenę :/ Używam go od 29 listopada i już jest starty materiał przy klawiszu do odblokowywania, a na górze mam mikro pęknięcie tego szarego plastiku. Dodam, że telefon prawie cały czas leży na biurku i wyjmowany był z tego futerału może z 5 razy.

Szkoda, ponieważ na początku byłem z niego bardzo zadowolony. W sumie nadal jestem ale sądzę, że za 2-3 miesiące rozpadnie się sam z siebie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

heh ....... mój sie już rozleciał - tyle ze jak kupiłem za 6.99 nieoryginał i robiłem male upgrade - to co te skośnooki teraz robia to o zgrozo - czasem im coś wyjdzie ok ale coraz mniej tego :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ttts
    Po miesiacu czasu ten pokrowiec wyglada prawie jak brazowy :P a kupowalem bialy...nosze go w bialych spodniach roboczych...kolor bialy szybko sie brudzi...probowalem myc ale nic nie daje...myslalem ze bialy pozostanie bialy :P ogolnie nie jestem zadowolony gdyz takze sie rozciaga...przylegal idealnie moze z dwa dni...nie wiem co mu sie posiepalo ;P,rozchodzi sie jak stara szmata...ale i tak zamawiam teraz czarny bo w pracy ten pokrowiec to jedyne i idealne wyjscie...

ETUI POKROWIEC myPhone NEXT - JEDYNE NA ALLEGRO!! (3708286945) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mam ten sam problem co Ty, napisałam maila do sprzedawcy to mi odpisali, żeby wyprać w pralce z białymi rzeczami :facepalm: A dodam, że pokrowiec normalnie użytkowany, więc problem leży raczej w materiale. Podejrzewam, że po kilku tygodniach użytkowania czarnego będzie to samo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi