Skocz do zawartości
Shyse

Etui, futerały, bumpery, uchwyty

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem cos takiego: ETUI POKROWIEC myPhone NEXT - JEDYNE NA ALLEGRO!! (3708286945) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jak dojecie telefon i pokrowiec dam znac czy pasuje dobrze ;)

koniecznie opisz jak to wygląda naprawdę organoleptycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki sam pokrowiec kupiony dwa tygodnie temu koloru bialego...ETUI POKROWIEC myPhone NEXT - JEDYNE NA ALLEGRO!! (3708286945) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Jest spasowany z telefonem lecz po bokach jakby odstawał od ramki, troche to żenujące bo myślałem że bedzie idealnie przylegał a tu widac jakby troche odstawał i był ciut za duży...ale jak tu ktoś pisał wczesniej...to przylegają pokrowce idealnie czyli nie u wszystkich musi tak wystepowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Mogę z czystym sercem polecieć Kol. mihas_F1 ten pokrowiec co kupilem i przerabiałem [pisałem o tym w tym temacie powyżej] to od niego ...SUPER gość :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ew. kupię zwykły "woreczek" gdyż bardzo podoba mi się jakość plastików :D

np. taki myPhone NEXT etui skóra futerał pokrowiec skórzany (3717817625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ten mogę polecić. Żona ma taki - do Lenovo A820. Jest estetyczny i... skórzany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

Interesuje mnie kabura tego typu: NOWE ETUI POKROWIEC KABURA DEDYKOWANA myPHONE NEXT (3748994234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy ktoś ma taki futerał? Jak jest on dopasowany do telefonu? Bardzo proszę o opinie :)

Ciekawi mnie jak użytkuje się telefon przy takiej kaburze. Generalnie, przycisk odblokowywania ekranu w Nexcie nie jest wybitnie wystający i zastanawiam się, czy po zamontowaniu takiej kabury w ogóle dostanę palcem do przycisku :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest możliwość zrobienia fotek jak Next leży w tej kaburze ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Te kabury są irytujące podczas używania.

Po opuszczeniu przedniej klapki języczek opada na czujnik zbliżeniowy i gaśnie ekran.

Nie jedna osoba myślała że telefon jej szwankuje, a była to wina zapinającego języczka z magnesem.

Etui jest super zwłaszcza dla kobiet które trzymają telefon w torebce ze swoimi narzędziami warsztatowymi ale byłoby jeszcze lepiej gdyby zamiast tego języczka zastosowano taki krótki http://www.marketgsm.pl/2183-8006-thickbox/futeral-etui-kabura-pionowa-slim-do-sony-xperia-sp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie lepiej wyłączyć czujnik oświetlenia (w sensie ustawić jasność ekranu na sztywno) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Czytaj ze zrozumieniem !!!

Czujnik ZBLIŻENIOWY :facepalm3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    makaon

Nakładka Żel do myPhone NEXT czarna (3752205848) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Polecam - cena zbija z nóg, jakość wykonania - spasowanie z otworami i przyciskami -idealne!

Sprzedawca rzetelny, godny polecenia, handluje masówką, stąd zdjęcie nie od tego co sprzedaje - jedyny minus aukcji.

Edytowane przez makaon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi