Skocz do zawartości
Eni

Problem z wysyłaniem SMSów (heyah, da się dzwonić, smsować nie)

Rekomendowane odpowiedzi

Eni

Witam, mam taki oto problem:

nie mogę wysyłać smsów. Praktycznie z chwilą kliknięcia "wyślij" wyskakuje czerwony wykrzyknik, że nie udało się wysłać wiadomości.

- zasięg sieci jest w porządku gdyż mogę normalnie dzwonić, odbierać telefony oraz smsy

- stan konta jest odpowiedni do wykonania tej operacji oraz ważność karty również

Robiłem nawet wipe i nic :( Proszę o pomoc:oops:

Edytowane przez Eni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    [/warnt]
    ..........................
    sprawdz czy masz ten jakis specjalny nr do swojej sieci w ustawieniach wklepany. Nie wiem jak sie on nazywa, ani co to za nr, ale wiem ze jest potrzebny do wysyłania smsów ;p ew wipe ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eni

Niestety nie wiem o jaki nr chodzi, a wipe już robiłem i nie pomogło :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eni

Przepraszam za doubleposta ale tylko tak zwrócę na siebie uwagę. Wrzuciłem do telefonu kartę z Orange i mogę normalnie wysyłać smsy. Wkładam heyah i nic :| Robiłem wipe totalnie wszystkiego w opcjach sieci wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eni

Przepraszam bardzo za błędną nazwę tematu, nie potrafię lepiej nazwać. Przepraszam również za spam w tym temacie ale jestem w kropce i mam ochotę wyrzucić ten telefon przez okno. Mogę dzwonić, odbierać telefony oraz odbierać smsy ale z mojego numeru nie mogę wysłać ani jednego smsa. Przełożyłem swoją kartę (heyah) do telefonu siostry (siostra również posiada kartę z heyah) i oczywiście ona mogła bez problemu wysyłać z mojej karty, ze swojego telefonu smsy. Włożyłem jej kartę do mojego telefonu i również mogłem wysyłać smsy.

Błagam pomocy :(:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

włącz roaming w sieci ewentualnie w ust sieciowych-> operatorzy sieci wybierz ręcznie era

@kowal

Skoro mówisz ze trzeba wpisać nr to pokaż gdzie w G1 sie takowy nr wpisuje, bo takiej opcji niestety nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eni

Niestety nadal nie działa. Ustawiłem wszystko jak doradziłeś po czym dla pewności włączyłem i wyłączyłem telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no włąsnie jest, włącza sie to klepiąc jakis kod. Kiedys było na forum podane jaki....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eni

Może i tak ale nie wydaje się Wam dziwne to, że wkładam inna kartę również z heyah i da się wysyłać ? To tak jakbym miał blokadę na wysyłanie smsów z mojego numeru na moim telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a moze root i zmiana romu? Moze to cos pomoze ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi