Skocz do zawartości
rafsoft

Lark FreeMe X2 7.1s nie ładuje systemu

Rekomendowane odpowiedzi

zigino

Mam ten sam problem, ktoś zna rozwiązanie. Oczywiście jak by ktoś wstawił soft to było by super może to pomoże.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    head18

Łukasz Majki wszystko opisał. 10min temu jego post postawił na nogi tableta mojej córki. Ja tylko dodam ze u mnie tablet nie ladowal sie z orginalnej ladowarki (musiałem przez USB) i odpalalem go przyciskiem reset (nie wiem dlaczego power nie reagowal). Samemu raczej niewykonalne. Córka trzymala reset a ja vol- i power po puszczeniu reseta pojawilo sie recovery menu.

Dzieki wielkie dla autora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Moniia

W przypadku wielokrotnych restartów, ratuje was wyłącznie serwis gdyż opisywane przypadki w Lark-u spowodowane są usterką zasilania. Skąd to wiem? Przypadek z którym spotykam się kolejny raz w tym modelu. Dla zaawansowanych użytkowników służę radą postawienia go na nogi.

Mam ten sam problem co jest w temacie i nie moge zrobić ,,hard reset,, Pomóż proszę :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam tak samo nie mam mozliwosci wejscia w recovery w zaden sposob Jesli ktos wie jak wgrac czysty room na niego to prosze o odpowiedz .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy znalazł ktoś rozwiązanie tego problemu? Problemu, że nie można zrobić hard reset, bo wciąż to samo się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi