Skocz do zawartości
ghost10pl

Problem z aparatem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z aparatem. Kiedy chcę włączyć (obojętnie w jaki sposób) wyświetla się błąd:

Aplikacja Aparat (proces com.android.camera) została niespodziewanie zatrzymana. Spróbuj ponownie.

Wydaje mi się, że to jest wina oprogramowania. Prosiłbym o szybką pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze jakbys podał wersje romu itd byłoby łatwiej. Albo uaktualnij info pod nickiem tak jak to ma większosc userów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzupełniłem. Dodam jeszcze, że nie znam się zbytnio na tego typu telefonach. Po prostu trafiła mi się dobra okazja na kupno a słyszałem same pozytywy i tym systemie. Mam nadzieję, że dobrze podałem SPL (wydaje mi się, że to jest wersja pasma podstawowego). Nic w telefonie nie było modyfikowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podałes radio a nie spl. I pewnie nie amsz roota. MAsz 2 opcje. Wyczyszczenie wszytski danych aplikacji aparatu w - ustawienia - aplikacje, albo wipe ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszystko jest już wyczyszczone.... Aparat zajmuje 0,00 kb w zarządzaniu aplikacjami.

---------- Post dołączono o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

niestety nadal aparat nie dziala...

---------- Post dołączono o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

a tak swoją drogą to te wipe coś za szybko moim zdaniem poszło. 2 sec i już format zrobiony ale błąd aparatu jest nadal ten sam...

---------- Post dołączono o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

A może jakby tak wgrać aplikację aparat na nowo? Może by to coś dało. Tylko kto ma takie pliki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najlepiej bedzie walnąc roota, wgrac inny rom i wedy sprawdzic. Albo sciągnij z marketu jakąs aplikacje do zdjęc i juz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ok. Miałem zamiar i tak i tak zrobić roota do 2.2, tylko czy moglibyście mi podać jakiś dosyć szczegółowy poradnik? Bo ja jeszcze nie poznałem za dobrze androida xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie przesadzasz? masz 2 poradniki w dizale romy i modyfikacje. Z czego jeden przyklejony, nt haykuro SPL, drugi root one click. DOt ego jeszcze jest o nowym radiu i spl, ale to już trudniejsze rzeczy,.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Wgrałem ROOT dla HTC G1 - goldcard – Wiki.android.com.pl z wiki wszystko oraz roma, by eclair. Aplikacja aparat nadal wymusza zamknięcie...

---------- Post dołączono o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

teraz zauważyłem, że przy eClair aparat nie ma działać^^ Zna ktoś może jakiś inny rom co zaktualizuje system do 2,1/2,22 będzie działać aparat no i polskie menu?

---------- Post dołączono o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Teraz wgrałem eClair 2,2 błędu przy otwarciu programu aparat nie ma, ale nie włącza się. Czarny obraz i tyle. Może jest wina w sliderze? Bo aparat wygląda ok... Macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma czegos takiego jak eclair 2.2, jest froyo 2.2 i wrzuc cm 6.1 jak tam nie działa to wina aparatu a nie oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi