Skocz do zawartości
Mlody993

Automatyczna jasność ekranu? Brak opcji?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dlaczego w Xperii nigdzie nie mogę znaleźć opcji, aby automatycznie dostosowywała jasność ekranu?? Albo ta opcja gdzieś ukryta jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to mi powiedz jak w tym ustawić auto ;/ Teraz mam bardzo ciemno, na widgecie nie jest podświetlone na zielono. Gdy raz kliknie to mam lekko na zielono, a gdy drugi raz to mocno na zielono i jest na full podświetlenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

No i jest trzecia opcja, tak jak napisane w poście poniżej tego, co podałem wyżej. Żeby nie było, to zacytuję słowo w słowo, żeby nie było wątpliwości:

Na pulpicie ma Power Control (przyciski od Wi-Fi, BT, GPS, Sync i Jasności) Jasność ma trzy ustawienia: Max, auto i minimum.

http://forum.android.com.pl/f138/android-2-1-na-se-x10-wa-asne-opinie-32205/#post292069

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak... U mnie to jest tak:

1. Opcja - widget nie podświetlony, minimalne podświetlenie ekranu

2. Opcja - widged podświetlony, średnie podświetlenie ekranu

3. Opcja - widged podświetlony, maksymalne podświetlenie ekranu.

Tylko gdzie to jest napisane, że jest auto? Ja jakoś nie widzę, aby moc się zmieniała. ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

No to właśnie to średnie podświetlenie to jest właśnie Auto. Dostosowuje się do natężenia światła w jakim znajduje się telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zostawie na tym pierwszym co niby jest automatyczne i będę obserwował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh.. Dla mnie to pic na wode :) Nie ma różnicy. Czy praży słońce wprost na ekran, czy leże w łóżku po ciemku o 1szej w nocy z telefonem to auto i tak nie działa...

Ja tam mam wyświetlacz na 80+% ustawione i już :)

Ps.

To chyba nie ma auto D: ja nawet nie wiem czy x10 ma czujnik światła ja tam wiem tylko o zblizeniowym.. Jak ma światła to chyba to pic jest :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

Jestem pewien, że działa, bo samo kiedyś mi zmieniało, co mnie trochę wtedy denerwowało. Po prostu chyba nie działa tak dobrze, jak na 1.6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja tam mam wyświetlacz na 80+% ustawione i już :)

Ja tam nie mam auto (oryginalny 2.1) ale na 50% jest czytelny na dworze wiec tyle mam ustawione i mi pasuje. Nie polecam auto, bo miałem to na wielu telefonach i zdaje mi się, że było na 1.6, ale zawsze to trochę zaniża podświetlenie, a każdy sam powinien sobie ostawić takie jakie mu pasuje w każdych warunkach.

Swoją drogą dziwne, że w softach powyżej 1.6 zniknęło AUTO, bo jest przecież czujnik od tego (ps nawet jakby było to by nie używał, ale jednak to dziwne)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi