Skocz do zawartości
lewozmywak

Różnice między wersją azjatycką a europejską?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam aukcji na allegro 32 GB, wszystko pewnie z Azji. Czym taki rom HK się różni od openEU czy jak to tam? Wiem że w tych azjatyckich trzeba jakiś specjalny kod po włączeniu telefonach wpisać itp. a w europejskiej nie? To jedyna różnica? Warto robić debranding do Eu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pierwsze słyszę o wpisywaniu jakiegoś specjalnego kodu po włączeniu fona .. poza tym że na azjatyckich nie działa lte w pl nie różnią się niczym . na lte jest kilka sposobów można np w menu serwisowym włączyć opcję lte ale działa to do restartu fona , albo podmienić pliki konfiguracyjne lte z europejskiego softa ale wymaga to roota albo zmienić soft na europejski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    na lte jest kilka sposobów można np w menu serwisowym włączyć opcję lte ale działa to do restartu fona i

o tym miałem na myśli... ale jeśli to mi nie przeszkadza to spokojnie moge zostać przy tym sofcie, i aktualizować automatycznie telefon do coraz nowszych wersji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak najbardziej .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kraft

Sam posiadam rom SEA (Singapur) i działa w nim wszystko oprócz menu wyboru LTE, ale, że jestem w Play, gdzie najbliższe LTE jest w Częstochowie, 60km ode mnie, nie potrzebuje tego. Zmieniłem na próbę na openEU, ale wtedy nie mogłem wyłączyć dźwięku migawki aparatu. Wróciłem do oryginalnego. Przynajmniej aktualizacje będą bezproblemowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie jak to teraz jest ze zmianą tego softu? Bo na poczatku były jakieś problemy z LTE? Teraz po zmianie softu spokojnie wszystko hula? Mój sprzedawca z allegro suzagsm sprzedaje telefony jak twierdzi SEA, ale przed wysłaniem zmienia soft na EU by działało LTE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie ma problemów ze zmiana softu, wszystko hula aż miło. Sam kupiłem G2 od suzagsm . Sprzedawca godny polecenia i prawdomówny. Ja nie chciałem zmiany softu ,miałem originalny soft SEA i jestem z niego zadowolony, nie dawno wyszła aktualizacja z poprawkami i wszystko hula. Miałem instalować wersje europejską ale nie używam LTE bo 3g mi wystarcza do moich potrzeb, pozatym musiałbym wymienić karte sim na nowa z LTE. Kupuj wersje 32 gb ;) z tel będziesz zachwycony ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hello mijagi19

Tez zamierzam kupić od suzagsm.

Proszę potwierdź:

- jeśli nie chcę LTE to zostawią mi fabryczny koreański soft i dostanę telefon bez żadnej ingerencji z ich strony, tak (w stanie fabrycnym) ?

- w powyższym wypadku menu będzie w języku polskim tak ?

- gwarancja realizowana u nich na miejscu, tak ?

- czy możesz przesłać mi zdjęcie "tylnej" części telefonu ? Chciałbym się dowiedzieć czy też jest nalepiona ta obleśna naklejka z kodem kreskowym i serial numerem która bardzo szpeci ten telefon a zrywać jej chyba się nie powinno.

Dziękuję i pozdrawiam

---------- Post dołączono o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

I jeszcze jedno:

- czy otrzymałeś idealny sklepowy zestaw fabrycznie zapakowany ? Jak ze sklepu ?

Bez żadnych śladów użytkowania z wszystkimi folijkami ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dawidol2

Ta naklejka z imei i kodem starła mi się od noszenia telefonu w kieszeni i ją oderwałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Makubo

Na naklejce i tak jest niepełne imei, pełne jest w ustawieniach telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi