Skocz do zawartości
lewozmywak

Różnice między wersją azjatycką a europejską?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, na naklejce jest pełny 15 cyfrowy numer IMEI.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Makubo

Sorki zgadza się, po prostu raz, gdzieś tam żądało ode mnie tego numeru i wpisywałem go z tymi kreseczkami z naklejki. Odrzucało, wtedy wpisałem ten z informacji o urządzeniu i zadziałało, uległem wtedy sugestii, że te kreski coś tam zasłaniają z jakiegoś powodu a ten imei z fona jest dłuższy :)

Edytowane przez TheSpecial1
    Cytowanie w całości posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M7CR

Też mam telefon z Singapuru. Z tym LTE to prawda co pisano, że da się go włączyć przez menu serwisowe, ale po restarcie znów trzeba je "ustawiać" - nie ustawiałem, bo nie korzystam z LTE, ale wiem, że taka opcja jest bo sprawdzałem. A co do naklejki, oderwałem i nakleiłem na kopię paragonu, wiadome było, że prędzej czy później się zetrze, poza tym bardzo mi przeszkadzało (na rogach zaczęła się odklejać i w dodatku kiepsko to wyglądało).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lages

mialem telefon z softem z hkg bez lte po przeflaszowaniu go na wersje open europe mam lte (wszystkie zakresy w auto mam ustawione i wszystko dziala jak nalezy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie, czy jeśli kupię wersje azjatycką z allegro, to rozumiem, że gwarancji producenta nie mam? jedynie mogę reklamować u sprzedawcy z tytułu rękojmi? tylko, że z allegro to za rok może już człowieka nie być.
    a i drugie pytanko, rozumiem, że jak pojawi się aktualizacja takiego androida z azji to telefon mi o tym powie i będę mógł zaktualizować? czy jak to się odbywa, bo nigdy nie miałem androida, a tym bardziej z singapuru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi