Skocz do zawartości
krisfox1983

galaxy note SGH-T889 LTE nie mozna zaktualizować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam galaxy note 2 sgh-t889 wersja angielski t-mobile.

Telefon był rootowany przez poprzedniego właściciela.

Bez zmiany roomu.

Roota usunełem. Wyszła aktualizacja to nowego androida 4.3 kies wykrywa mi aktualizacje ale nieche jej zainstalować tak samo się dzieje po przez wifi.

Proszę o pomoc może ktoś miał podobny problem.

Edytowane przez jeronimo
    poprawka tytulu, caps lock

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy miał ktoś podobny problem lub może mi pomóc w tym temacie.

Jak mogę w grać aktualizacje SGH-T889

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Witaj

Kolego ale aktualizacja dla tego telefonu jest region USA(t-mobile). Możesz ściagnąc go stąd na kompa i zainstalować poprzez odina. Widac innej mozliwosci nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje za odp. a znasz mmoże procedure wgrywania, jak i co pokoleji trzeba wgrywać?

---------- Post dołączono o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:29 ----------

do dam że mam Wersja JZO54K.T889UVBMD1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sq3ntx

Tutaj masz wszystko ładnie opisane krok po kroku:

http://forum.android.com.pl/f729/kompendium-wiedzy-odin-bootloader-recovery-backup-rom-root-sudden-death-efs-imei-336318/

Procedura jest identyczna tylko wybierasz swój rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tutaj masz wszystko ładnie opisane krok po kroku:

http://forum.android.com.pl/f729/kompendium-wiedzy-odin-bootloader-recovery-backup-rom-root-sudden-death-efs-imei-336318/

Procedura jest identyczna tylko wybierasz swój rom.

---------- Post dołączono 30-01-14 o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano 29-01-14 o 20:12 ----------

czy mógł byś mi prościej objaśnić jak mam wgrać przez odina rom, bo nie rozumiem tam tej instrukcji.

Jak piałem już wcześniej telefon był rootowany przez poprzedniego właściciela ale bez zmiany oryginalnego androida telefon posiada androida 4.1.2 JZO54K.T889UVBMD1. potem root został usunięty.

Gdy ja teraz próbuje zaktualizować do androida 4.3 , przez kisa program się wysypuje, tak samo jak przez wifi.

Kolega wyżej piszę że mam Nota 2 wersje amerykańską. Podał także wersje romu którą muszę w grać. Tylko prośił bym objaśnienie w prostym sposobem jak w grać.

Z góry bardzo dziękuje za Pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Doddek

Cytuję poradnik:

1. Wchodzimy do recovery standardowo poprzez wyłączenie telefonu i kombinację Vol-Up + Home + Power.

2. Wybieramy "Wipe Data/Factory Reset => "Wipe Data/Factory Reset". Ta opcja usuwa katalog /data i działa identycznie jak opcja format /data, ale pozostawia /data/media. Jeśli chcielibyśmy od razu również usunąć nasze "prywatne" rzeczy z /data/media to możemy wybrać zamiast tego "Mounts and Storage" => "format /data and /data/media (/sdcard)". Jeśli mamy stockowe recovery to również nie jest to problemem, ponieważ taka opcja się tam znajduje (Wipe Data/Factory Reset).

3. Wybieramy opcję "Advanced => Reboot Bootloader" lub "Reboot to Download Mode", jeśli mamy stockowe recovery oraz podłączamy telefon do komputera.

4. Wchodzimy na oficjalną stronę SamMobile -> Firmwares [tu kolega już podał Ci link do romu, więc to omijasz]

5. Po pobraniu danego pliku rozpakowujemy go i wyodrębniamy interesujący nas plik .tar.md5

6. Kliknij przycisk "PDA" w Odinie oraz wybierz właściwy plik .tar.md5 z wyodrębnionego archiwum .zip.

7. Kliknij przycisk "Start" i cierpliwie poczekaj. Telefon po flashu powinien automatycznie się zrestartować i załadować nasz nowy rom.

8. Odłącz telefon od komputera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja miałem podobnie po ściągnięciu aktualizacji, leczy gdy pobrałem ją za drugim razem było ok, aktualizowalem przez wifi. (moze sprobuj jeszcze raz )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje wszystkim za pomoc, ciesze się androidem 4.3. Ale w j. angielskim może nie jest to jakaś duża nie do godność ale na poprzedniej wersji androida 4.1.2 była możliwość wybrania j. polskiego jeśli ktoś ma jakiś pomysł to poproszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi