Skocz do zawartości
hype24

The application Home (process com.motorola.home) has stopped unexpectedly

Rekomendowane odpowiedzi

hype24

Zrootowałem Defy + Android 2.3.6 z T-mobile (45.0.2310.mb526.retail.en.gb) i wziąłem się za usuwanie bloatware, niestety usunąłem coś istotnego bo dostaję komunikat jak w temacie wątku. Mam backup Titanium, ale ta wiadomość pokazuje się cały czas, tak szybko że nie mogę uruchomić programu. Czy da się to zrobić z PC przez kabel? Może ktoś wie jakie usługi/aplikacje można usunąć bezpiecznie z tego softu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zrootowałeś to teraz wystarczy wgrać TWRP ( dotykowe recovery ) i możesz wgrywać najnowszy rom czyli 4.4.2 KITKAT, tam niepotrzebne aplikacje są już pousówane i nie bd musiał się już bawić w usówanie.

Lecz wpierw, aby ten błąd nie wyskakiwał wyłącz telefon i teraz wejdź w recowery czyli przytrzymaj vol- oraz power, wyświetli ci się trójkąt i wykrzyknik wtedy przytrzymaj vol- oraz vol+ wyświetli ci się menu, wybierz wipe data factory reset a następnie wipe cache, poruszasz się po menu vol-/+ zatwierdzasz power. Tym sposobem zresetujesz ustawienia, czyli przywrócisz ustawienia fabryczne.

Wysłane z mojego MB526 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hype24
    Jak zrootowałeś to teraz wystarczy wgrać TWRP ( dotykowe recovery ) i możesz wgrywać najnowszy rom czyli 4.4.2 KITKAT, tam niepotrzebne aplikacje są już pousówane i nie bd musiał się już bawić w usówanie.

Lecz wpierw, aby ten błąd nie wyskakiwał wyłącz telefon i teraz wejdź w recowery czyli przytrzymaj vol- oraz power, wyświetli ci się trójkąt i wykrzyknik wtedy przytrzymaj vol- oraz vol+ wyświetli ci się menu, wybierz wipe data factory reset a następnie wipe cache, poruszasz się po menu vol-/+ zatwierdzasz power. Tym sposobem zresetujesz ustawienia, czyli przywrócisz ustawienia fabryczne.

Wysłane z mojego MB526 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za odpowiedź, ale to nie takie proste. Wyczyściłem już cache i wróciłem do ustawień fabrycznych, komunikat pojawia się cały czas. Jedynym wyjściem wydaje się uruchomienie backupu Titanium z poziomu komputera, przez kabel. Z telefonu nic nie mogę zrobić bo ekran jest nieaktywny dopóki nie kliknę force close, po czym historia się powtarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi