Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
WithoutName

Ładowarki samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak na ladowarce 230v gniazkowej i baterii jest 5v i ok 900mA to mozna podpiac to bezpieczenie do samochodowej Nokii z przejsciowka (duza mala dziurka na usb mini) z 5.8 V?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wibi

5.8V to za dużo dla tabletu (i nie tylko,równiez telefonu) zasilanego baterią 3.7V, musi być stabilne napiecie 5V.Tylko Nokia kiedyś takie ładowarki stosowała (5.8V) gdy były baterie NiMH, dla LiJon to nawet niebezpiecznie takiej używać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

czy istnieje ładowarka samochodowa z wejściem microUSB pod kątem 90stopnii ?

spotkał się ktoś z czymś takim ?

img40881.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie odnośnie orginalności ładowarki samochodowej HTC cc c200,

W Euro rtv agd jest ładowarka w opakowaniu czarno zielonym ( przewaga czarnego), czy jest to orginalna ładowarka???

oczywiście jest microUSB,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Nie sądzę, aby w Euro RTV się narażali i sprzedawali podrobione akcesoria jako oryginalne... choć świat potrafi zadziwiać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli żeby ładować telefon, wystarczy kupić coś takiego:

Mini ładowarka USB do samochodu, adapter podróżny, przejściówka USB, SKROSS | SKROSS

Następnie podpiąć kabel z oryginalnej ładowarki i gotowe? Kiedyś w samochodzie znajomego podpiąłem pod radio i ładowanie od razu zaskoczyło, więc chyba nie powinno być problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zimnyz
    Napisano (edytowane)

szorstki - naturalnie ,że tak ,pytanie tylko czy to cudo jest warte 40 zeta

taką posiadam do desire s i jest ok Edytowane przez zimnyz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, otóż nadchodzą wakacje i stoję przed wyborem ładowarki samochodowej, a będzie mi ona potrzebna w autokarze za jakiś tydzień lub dwa. Nie ma tam kontaktów, ani żadnych przetwornic, by podpiąć "pod kontakt". Nie wiem gdzie jadę (taka podróż ze znajomym, który jest kierowcą), ale pewne jest to, że po europie. :)

Znalazłem bardzo fajną opcję ŁADOWARKA SAMOCHODOWA 2x USB + GNIAZDO ZAPALNICZKI (2413434789) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i nie wiem czy rozdzieli tak moc "zapalniczkową", że podłącze pod jeden port USB moją Neo V, pod drugi przykładowo tablet, a pod gniazdo zapalniczki nawigację, której to używa podczas jazdy. Może ma ktoś z was taki wynalazek? Jak długo będzie się ładować z tego USB (od 10%-100%)? Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze 1000 mA to stanowczo za mało by podpiąć 3 urządzenia. Po drugie dowiedz sie jakie napięcie jest w tym pojeździe, w samochodach ciężarowych i autobusach są intalacje 24 V i mozliwe iż będziesz potrzebował inwertera na 12 V.

Wysyłane z mojego Iconia A500 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi