Skocz do zawartości
Arktik1

E-ROBOT Konfiguracja.

Rekomendowane odpowiedzi

Arktik1

Witam.

Czy ktoś z was miał do czynienia z programem E-ROBOT?

Jest to program do automatyzacji Androida, bardzo przydatny i posiadający mnóstwo funkcji.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bartat.android.robot&hl=pl

Chodzi o to, że nie umiem napisać warunku który będzie powodował automatyczne czyszczenie pamięci.

---------- Post dołączono o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Dodam że w instrukcji programu nie ma szczegółowych informacji.

---------- Post dołączono o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Naprawdę nikt z was nie próbował tego programu????:szok:

Przecież to najlepszy program do automatyki!!!

Począwszy od kontroli baterii, poprzez zmianę profili, uruchamianie aplikacji, pisanie SMS, nagrywanie i ... to wszystko automatycznie.

A, i nie mam nic wspólnego z producentem, program jest darmowy :PP

Edytowane przez bykumza
    Dodany prefiks [ROZWIĄZANE]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shail

Nie rozumiem idei tego programu ? Na co to ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezen

Automatyczne czyszczenie pamięci...chodzi Ci o pamięć RAM?

Po co ją czyścic, tylko spowalniasz tym system jakim jest Android.

Kolega jeszcze nie wie że w przypadku Androida, wolny ram to zmarnowany ram i powolniejszy- zamulony system.

Android to nie Windows, gdzie warto mieć jak najmniej użytej pamięci RAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arktik1

Gdy robię zdjęcia i używam np 2 rodzai aplikacji aparatu to po wyjściu z nich obciążalność pamięci jest ok 700.

Telefon ma dostępne 825. Gdy zajętość przekracza 680 telefon zaczyna lagować i mija dłuższy okres czasu aby sam uwolnił pamięć. Po wyłączeniu aparatu pomaga przycisk Wyczyść Pamięć.

Pamięć wtedy wraca do 450 i wszystko dalej gra.:D

Chodzi o to że nie mogę znaleźć w programie funkcji by E-ROBOT włączył ten przycisk automatycznie po wyjściu z aplikacji aparatu.

Idea programu jest taka że program może wykonywać funkcję automatycznie by nie trzeba było o tym pamiętać.

Prosty przykład wyciszania telefonu na noc, czy zmiana jasności oświetlenia gdy bateria przekroczy np 30%.

Sam ustawiłem kilka profili i gdy przychodzę po pracy do domu nie muszę dotykać telefonu aż do rana i nie martwię się że zapomniałem wyciszyć, czy przydało by się włączyć WiFi i wyłączyć Blue.. bo do następnego dnia nie będzie potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hezen

Greenify umożliwia automatyczne zamrażanie (hibernację) aplikacji. Zabija procesy i przez to zwalnia pamięć RAM, w każdej chwili można uruchomić aplikacje a po jej zamknięciu, greenify samo ją zahibernuje.

Wysłane z GT-9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arktik1

No i leci browar :hyhy:

Greenify faktycznie wygląda obiecująco, potestuję, zobaczę.

Proponuje mimo wszystko pozostawić temat otwarty, E-ROBOT to naprawdę fajny program.

Używam od kilku dni i pomaga w wielu rzeczach.

---------- Post dołączono 30-01-14 o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano 29-01-14 o 22:06 ----------

Może by to przeniósł do NARZĘDZIA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ustawić by radio wyłączyło się ale tylko one o na przykład 1 w nocy ? da się tak? czy jest taki program co zamyka daną aplikację o danej godzinie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arktik1

Proponuje przejść na Automagic o niebo lepszy i tam dużo ludzi pomoże :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx

Odgrzeję trochę temat. Sporo osób ma problem z przełączaniem transferu danych na Lollipop za pomocą lamy, secure settings + root, automagic itp. Gdyby ktoś potrzebował to na e-robot działa to bez zarzutu. Nie wiem jak na czystym androidzie, ale na cyanogenie 12.1 śmiga ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

Właśnie gdzieś w czeluściach internetu odkryłem ten program i postanowiłem potestować. Wygląda całkiem nieźle. Używałem już kiedyś i Taskera i Lamy a E-Robot wcale nie wygląda na uboższy od nich.
    Używa ktoś tego? Macie jakieś gotowe profile?

Wysłane z mojego MX4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi