Skocz do zawartości
cr42y

Streaming dźwięku z komputera na telefon przez wifi

Rekomendowane odpowiedzi

cr42y

Witajcie!

Jako że do kompletu z x10 mini pro dostałem od SE słuchawki, które oprócz standardowego jacka mają jeszcze złącze do obsługi pilota, nie mogę użyć ich do niczego poza telefonem. Nie chcę kupować nowych słuchawek, nie chcę też fizycznie wycinać złącza do pilota, dlatego zacząłem się zastanawiać nad możliwością streamowania dźwięku z komputera na telefon przez wifi.

Czy ktoś już czegoś takiego próbował? Ma ktoś jakieś pomysły? Dodam jeszcze, że szukam rozwiązania na Windows 7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vst

Nie ma chyba przejściówek z mini jacka na jacka SE, ale można spróbować samemu kupić krótki przedłużacz jack-jack i wyciąć w gnieździe przedłużacza otwór na to dodatkowe złącze do sterowania pilotem.

Gniazdo od przedłużacza w imadło i ogień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W markecie jest kilka aplikacji, które podobno obsługują streaming z poziomu odtwarzacza VLC na komputerze. Od jakiegoś tygodnia walczę, na razie bezskutecznie, z ustawieniam VLC oraz AndTV i VLC Stream&Convert Free. Próbuję przesłać obraz i dźwięk z karty TV na komórkę.

##EDYTOWANE##

AndTV w tej chwili obsługuje tylko tunery DVB-C DVB-T... Analogowe w przyszłości

Edytowane przez kabinial

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi