Skocz do zawartości
quadcore

Upgrade z ICS do Jelly Bean (LG P990).

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nie ma takiej potrzeby, bo telefonik się włączył i działa wszystko ładnie na pierwszy rzut oka. Jakby występowały dalsze problemy, to będę pisał w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź jeszcze czy masz ROOTa, wejdź w Ustawienia/Superuser i zobacz czy są dodane jakieś aplikacje do listy. Standardowo powinien być tam Kowalski Manager.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomn95

Możecie powiedzieć ile trzyma wam bateria na tym telefonie bo mi strasznie lecą procenty na 4.0.4 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi trzyma średnio około 18-24h przy cały czas ustawionym 2G, na noc tryb samolotowy, 2-3h słuchania muzyki, 1-2h wifi, kilka telefonów/smsów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie podobnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomn95

A możecie coś powiedzieć o tym procesie systemu android bo mi pokazuje tam 22 % i bateria strasznie mi leci 10min 6% pisanie smsów tylko i nie wiem co z tym zrobić soft stockowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proces android to jest proces z usługami systemowymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomn95

No dobra, ale dlaczego tyle ciągnie bateri. Zmieniłem stocka 4.0.4 na DjangoManoucheX z myślą że będzie lepiej ale niestety na ładowałem o 15.15 a teraz już jest 65 % obserwuje bbs które procesy mi wybudza najczęściej i będę je wyłączał system cleanup ale czy to coś da to nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciągłe ubijanie procesów, które ładują się automatycznie po zabiciu nic nie daje poza ZWIĘKSZONYM zużyciem baterii, ponieważ system zużywa energię na ponowne uruchomienie tych procesów. Zainteresuj się aplikacją Greenify, w której to możesz dodawać aplikacje do listy hibernacji, wtedy te aplikacje są w tle ale nie działają ponieważ są uśpione, jeśli można tak to nazwać. Poza tym być może twoja bateria już jest na wyczerpaniu i stąd ten problem. CM 10.2 i CM 11 posiada Kowalski Manager gdzie masz ustawienie oszczędzania energii w trybie pracy, wifi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi