Skocz do zawartości
Ironclad

LG GT540 Wrażenia użytkownika.

Rekomendowane odpowiedzi

Ironclad

Jak wspominacie tego smartfona? Ja miałem go niemal 3 lata i prócz oporowego dotyku nie mam mu nic do zarzucenia. Kupa modyfikacji, dobry hardware, dało się pograć w mało wymagające gry. Dobre wifi i GPS, nieraz służył mi jako nawigacja. W porównaniu do Spicy to Swift miażdży tego muła. Mam do niego sentyment bo to mój pierwszy Android i mile go wspominam, chociaż nie raz miałem ochotę nim rzucić o ścianę ;) .

Edytowane przez Kaszell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zakupilem Gt540 2 lata temu . Moj pierwszy telefon z androidem , ten przesuwany pulpit , widgety , wifi , ahh... Byl szal niepowiem . Pozniej instalacja innego romu , nerwy czy sie uda czy nie po 13 razach sie udalo ;D W telefonie mnie tylko denerwuje slaby sygnal Wifi w szkole inni maja a mi rozlacza bo slaby zasieg ; ) i ekran oporowy . Gdyby Gt540 mial pojemnosciowy byl by jeden z najlepszych telefonow w tamtych czasach ;D zreszta Gt540 nie da sie nie lubiec ma w sobie to "cos" co przyciaga uwage :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ironclad

Dokładnie, bardzo fajny smartfonik, tylko z jedną wadą, wyświetlacz oporowy i tyle, ale przynajmniej działa jak trzeba wszystko. Nie tak jak megaMUŁ Spica I5700, która tylko ładnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drutex

I ta częsta wymiana folii z ekranu po używaniu długopisu lub ołówka do obsługi ekranu :E Szkoda, że go sprzedałem, naprawdę kawał dobrej maszyny.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mefa

Mój egzemplarz jest dalej w użyciu przez ojca, przekazany kilka lat temu i działa do tej pory bezawaryjnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem gt540 chyba z 1,5 roku temu, fakt faktem nie był to szatan, ale jednak jako pierwszy android to było coś,w dodatku po Samsungu Avila i E66. Niestety w moim przypadku bateria była tak zużyta, że 15min gry i telefon trup. Modyfikacji było od groma, było co robić. Teraz nawet mimo tego że mam N4, wracam do tego urządzenia, jednak ma ono " to coś", śmiało można polecić nawet teraz. Ekran oporowy był trochę minusem, ale przy pisaniu SMS nie czułem dyskomfortu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi