Skocz do zawartości
mdoman

Jakość tylnej klapki

Rekomendowane odpowiedzi

Mihao

Ja bym oddał klapkę na gwarancje bo jest to cześć telefonu i powinni to wymienić na nową bez gadania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    faka
    Ja bym oddał klapkę na gwarancje bo jest to cześć telefonu i powinni to wymienić na nową bez gadania.

Bezapelacyjnie.

Jeżeli nie minęło jeszcze 6 miesięcy (wiadomo dlaczego) od zakupu, to uderzyłbym do SPRZEDAWCY i domagał się wymiany na nową z tytułu niezgodności towaru z umową. Tylko nie korzystać z GWARANCJI, na to będzie czas później ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wy jestescie jacys dziwni, chcecie reklamowac klapki bo wam sie lakier luszczy, to tak samo jakbyscie chcieli wymiany samochodu bo sie zarowka przepalila. To jest efekt uzytkowania i naturalnego zuzycia i nie podlega gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    faka
    chcecie reklamowac klapki bo wam sie lakier luszczy

W rzeczy samej.

to tak samo jakbyscie chcieli wymiany samochodu bo sie zarowka przepalila

Twój przykład nie jest trafiony.

Ale w nawiązaniu do Twojego samochodu - to reklamowalibyśmy gdyby to ODCHODZIŁ LAKIER Z BŁOTNIKA/BAGAŻNIKA/NADKOLA.

To jest adekwatny przykład.

To jest efekt uzytkowania i naturalnego zuzycia

Wybacz, ale nie masz racji.

Efekt 3 tygodniowego użytkowania i schodzi warstwa powłoki z klapki, smartfonu z najwyższej półki?

Wolne żarty człowieku.

naturalnego zuzycia i nie podlega gwarancji.

Jesteś w błędzie. Ale to Twoja sprawa.

I proszę - trzymajmy się tematu wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4Ri3L

Witam.

No i moją Z-etkę dopada łuszczenie się lakieru i to po 10 dniach od zakupu. Lekkie złuszczenia zaczynają się pojawiać w około otworu głośnika, raczej niema mowy o zdrapaniu fizycznym Z-ka cały czas w ori etui od HTC (PO S540).

Będę obserwował to uważnie, jeśli będzie się szybko rozchodzić uderzam do salonu o Niezgodność towaru z umową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Krótka piłka, czy w swoich DZ macie takie drobne luzy na tylnej aluminiowej klapce?

Trzymając telefon w poziomie wyczuwam ruszając palcem takie luzy. Trochę to irytuje, macie jakieś ciekawe rozwiązanie? : >

Może jakaś średnio mocna taśma dwustronna na baterie? tak, żeby to chwyciło? próbowałem z kartką, nawet jedna warstwa to za dużo, klapka odstaje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mihao

Tak też mam ten luz ale wiedziałem o nim do teraz. Nie wiem czy aż tak bardzo ci on przeszkadza czy szukasz dziury w całym ale wg mnie można to spokojnie zostawić.

Wracając do taśmy to powiedz mi jak wybierzesz za mocną i będziesz chciał otworzyć tel to jak to zrobisz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Domyśliłem się, że padnie to pytanie, dlatego już tłumaczę, wystarczy wyjąć baterię i klapkę i próbować je zmocować poza telefonem sprawdzając siłę taśmy :) pokombinuje jeszcze z innymi rzeczami bo taśma to raczej ostateczność ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mst100

Również posiadam drobne luzy. Aczkolwiek aby klapka się poruszyła muszę się mocniej o to postarac. Wsadziłem kawałek kartki i nic nie odstaje. Nie wkładaj kartki o powierzchni całej baterii, tylko znacznie mniejszą. Co do taśmy to wydaje mi się że mogłaby pomóc. Tylko nie dawać zbyt dużej powierzchni. Można dać np 2-3 mniejsze kawałki. Aby taśma z jednej strony nie była zbyt mocna (mocno klejąca), można ją kilka razy nakleić np na stól a następnie zerwać.

Szkoda że w naszym DZ wychodzi trochę mankamentów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Synergia nade wszystko, zamiast taśmy, albo samych kartek polecam wziąć takie popularne, żółte karteczki samoprzylepne, oderwać je tam gdzie jest tylko klej.

Zrobić dwie karteczki o wymiarach 1x1.

złożoną na pół kartkę z jednej strony przykleić do baterii od strony głośnika, a potem nałożyć pokrywkę. U mnie denerwujące luzy się zredukowały i praktycznie są nie zauważalne chociaż zawsze coś zostaje.

Niestety, kupując smartfona za ponad 1300 złotych miałem nadzieję na naprawdę coś solidnego, a obawiam się, że nie wytrzyma to nawet roku bez napraw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi