Skocz do zawartości
mdoman

Jakość tylnej klapki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam telefon trochę ponad tydzień, na szczęście jeszcze się nie łuszczy, ale już widzę kilka rys na tylnej klapce... Drobne, bo drobne, ale jednak. Telefon nosze w kieszeni, bez pokrowca, a na biurku czy w samochodzie, zawsze leży na jakiejś podkładce... Żenada.

No widzisz, a ja wręcz przeciwnie - w kieszeni zawsze w pokrowcu, za to na biurku i stole gdzie popadnie, a w samochodzie przeważnie w kieszeni pod radiem lub na siedzeniu, bez etui, żeby mógł się ładować. I żadnych rys nie mogę się dopatrzeć.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Specjalnie na to rysowanie tylnej klapki zakupiłem do Zetki rubber case i teraz na chwilę go zdjąłem i patrze że powstały 3 takie malutkie jak ziarno piasku zdarcia lakieru z klapki że widać takie perfidne srebro . Ja już tego nie ogarniam czy tak czy tak i tak źle. Czy może już ktoś oddał do serwisu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak jesteś taki wrażliwy na drobne ryski to kup jakiś porządny pokrowiec. A nie narzekasz. Proste. Albo opraw w ramki i powieś na ścianie. Wiem że sporo kosztowa,ale bez przesady, nie ma rzeczy "nietykalnych".

Nie jestem wrażliwy. To ten telefon jest wrażliwy. Rozumiem po roku, ale po tygodniu? Miałem G1 i miałem Hero. Żadnego nie oszczędzałem i często zdarzało mi się rzucać je biurko. Faktycznie, rysy były, ale po ponad roku... a nie tygodniu ostrożnego użytkowania.

Pokrowca nie kupie. To jest telefon, który ma być wygodny, a nie kościelna relikwia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mihao

Klapka wchodzi w skład telefonu a nie jest jednym z różnych dostępnych "dodatków"

Mój Dz ma 4 miesiące i klapka się trzyma świetnie zero odprysków itp a pokrowca nie używam. Ogólnie obudowę mam nie porysowaną. Może temu że trzymam się zasady że tel jest sam w kieszeni bez pendrajwów kluczy itp.

tutaj jest link do tematu: http://forum.android.com.pl/f242/jakoa-ae-tylnej-klapki-56885/

Porponuję ten temat zamknąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 2 tygodniach delikatnego używania już są ślady braku tej powłoki na tylnej klapce. Generalnie po 2 tygodniach wygląda ona nie tak strasznie jak u Ciebie (starałem się dbać), ale znacznie gorzej niż na starej Nokii E50 po 4 latach.

Cóż, mniemam, że jak się cała ta powłoka zetrze, to klapka będzie znów wyglądała dobrze :)

I fakt, temat można połączyć z tym podanym przez Mihao.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 1,5 miesiąca używania nie mam praktycznie lakieru na tylnej klapce, reszta telefonu nie ma śladów używania, nie podoba mi się to(telefon noszony w pustej kieszeni, nigdy nie upadł).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oto jak wygląda moja klapka po ee... nie całych dwóch tygodniach użytkowania. Telefon na biurku zawsze leży na podkładce, w samochodzie też, w kieszeni noszę go z innym telefonem, ale w gumowanej obudowie. Jednym słowem warunki niemalże idealne. TO coś zaczęło schodzić pod flashem i koło przycisku otwierającego klapkę, czyli w miejscach, w których klapka ma lekką wypukłość.

Vlbgf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego ja zakupiłem takie cacko:http://www.otterbox.com/HTC-G2-/-HTC-Desire-Z-Commuter-Series-Case/HTC4-G2XXX,default,pd.html?dwvar_HTC4-G2XXX_color=20&start=1&cgid=desire-z-cases

myślę że to w jakiś sposób ochroni ten delikatny telefonik ;p

____

Aktualnie czekam na paczuszkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dlatego ja zakupiłem takie cacko:HTC G2 Cases, HTC G2 OtterBox, HTC G2 Commuter Series Case // OtterBox.com

myślę że to w jakiś sposób ochroni ten delikatny telefonik ;p

____

Aktualnie czekam na paczuszkę :)

Eh ja nie chce. Telefon będzie wyglądał jak czołg :P Najwyżej jak będę chciał go sprzedać, to dokupię nową, oryginalną klapkę (~60zł) i będzie wsio ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mihao

Co dodajecie jakiś post to zawsze biorę telefon do ręki i oglądam moją klapkę i dochodzę do wniosku że ja mam jakiś super egzemplarz. Prócz tego że jest uwalona od czekolady to nie m żadnych innych uszkodzeń. Wg mnie to wasza wina że klapki wam się niszczą pewnie nosicie je z kluczami itp.

Mój HTC nie ma pokrowca nie trzymam go na biurku na podkładce tylko normalnie na blacie jedyne co to nigdy nie noszę go w kieszeni z kluczami lub pendrive.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi