Skocz do zawartości
marcin5285

Pytanie do was odnośnie oryginalności. Urban Armor Gear Case.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio szukałem pokrowca na moja s3 i natknąłem sie na urban armor gear który strasznie mi sie spodobał. Na allegro znalazłem 2 aukcje lecz nie wiem czy pokrowiec jest oryginalny a płacąc coś koło 100 zł nie chciałbym kupić podróby. Niżej podam 2 linki do aukcji i chciałbym żebyście pomogli mi ocenić oryginalność tych pokrowców.

Link 1 : UAG-ETUI URBAN ARMOR GEAR SAMSUNG GALAXY S3 SIII (3897246343) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Link 2: UAG - ETUI URBAN ARMOR GEAR - Samsung S3 (3930645460) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie lepiej poszukać sklepu/sprzedawcy ze swojej okolicy i podjechać ?

Ja tak kupiłem i nie bałem się, że przyjdzie jakiś tandetny chińczyk.

Na drugiej aukcji jest jedno zdjęcie i wygląda OK.

Możesz też kupić ze strony producenta - 100% pewności ;-)

$34.95 - darmowa wysyłka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Link 1 to podróba na 99%.

Oryginał ma okienko w pudełku wycinane tak że rogi są zaokrąglone, ściereczka (szara chyba) jest bardzo ładnie zapakowana w ciasną folię tak że na początku nie wiedziałem co to jest.

Link 2 - fotki w zbyt małej rozdzielczości by mieć 100% pewności.

Wieczorkiem w domu mogę cyknąć fotki swojego oryginału zamawianego bezpośrednio z UAG.

Za te ceny nie warto brać podróbek :(

Zamawiane bezpośrednio z UAG kosztuje coś koło 110PLN. Na święta była obniżka -40% i kosztowało mnie to ok 65PLN, przesyłka szła tydzień.

---------- Post dołączono o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Dwie fotki mojego UAG prosto z USA.

http://jackdejack.pentax.org.pl/UAG1.jpg

http://jackdejack.pentax.org.pl/UAG2.jpg

Różnice i na co zwracać uwagę:

1. Pudełko ma okienko z zaokrąglonymi brzegami. Tylne okienko jest mniejsze bez folii.

2. Logo UAG na górze, bokach i tyle jest wypukłe wyczuwalne pod palcami - tłoczenie.

3. Wycięcie/zawieszka na górze nie ma tak ostro wyciętego kąta (nie wiem jak to opisać - górnej strzałki ?!), ma mniejsza wysokość i dół tego wycięcia jest bliżej loga UAG.

4. Frontowe logo UAG i podpis pod nim - inna czcionka napisu Urban Armor Gear. Litera "U" w oryginale jest kanciasta w podróbce zaokrąglone na dole.

5. Pod frontowym okienkiem jest napis:

"Samsung Galaxy SIII" jest oddzielone pionową kreska od dwóch rzędów po lewej

Composite Case + I Samsung Galaxy SIII

Screen Protector I

6. Ściereczka (szara), instrukcja złożona w 1/3 długości i kartonik z logiem UAG do wyciskania bąbelków spod folii są zapakowane w małą torebeczkę. Kartonik z logiem UAG (w szarym kolorze, większym i z grubszymi liniami czcionki) do wyciskania bąbelków też jest wycięty z lekkim zaokrągleniem rogów. Wszystkie linie w czcionce UAG na tym kartoniku mają tą samą grubość.

7. Folia zabezpieczająca ma naklejki do odrywania folii zabezpieczającej. 1.Back - pomarańczowa. 2.Front - czarna.

8 Na samej obudowie wewnątrz są wyraźnie różnice w żłobieniach w okolicach wycięcia na kamerę, ślady po wtryskarce na jedynie czterech pseudośrubach (nie pięciu jak w podróbce) itd.

Jak mi sie coś jeszcze przypomni to napiszę.

---------- Post dołączono o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Dla pewności:

Fake UAG case - YouTube

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@JackDeJack, ile czekałeś na przesyłkę ? i czy jakieś cło czy inne dodatkowe koszty były?

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedna zamawiana przed Nowym Rokiem doszła w 10 dni.

W walentynki była promocja 2 za cenę jednego. Przesyłka zniknęła w trasie i po miesiącu od zamówienia (jeden mail do UAG) i zwrot kasy w dwa dni, więc ryzyko żadne.

Żadnych dodatkowych opłat, ale to zależy od celnika i w najgorszym wypadku zapłacisz tylko VAT bo do chyba 180 dolarów cła nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neets

Zamow sobie z amazon usa za 20 zielonych. Wyjdzie taniej i pewniej tylko nieco dluzej czekac trzeba. Ja zamawialem ze strony uag bezposrednio i case przyszedl po tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tego co widzialem kosztuje 35 a to prawie 2 razy więcej:( chyba ze mowisz o jakijjs promocji? z tego co się orientuje to wysyłka z Amazon nie jest darmowa, nawet nie widziałem nigdzie opcji wysyłki do Polski wiec jak byś mógł to bym prosił o linka bo też rozwazalem taka opcje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi