Skocz do zawartości
lamo1

NEW - Omni Rom 4.4.2 - 02/02/14

Rekomendowane odpowiedzi

Rom działa szybko i sprawnie. Wg mnie na razie po jednym dniu użytkowania wydaje mi się, że jest lepszy od cm 11.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej zawrzeć tu opinie, jak już pośmigacie około miesiąca na tym ROMie. Bo na początku jak wszyscy wiemy zawsze jest bajka. A potem dopiero wychodzą kwiatki (że brak płynności, zamula itp).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś w jaki sposób uzyskać uprawnienia root, bo pliku omijającego simlock nie mogę skopiować, oraz zadna inna apk nie może uzyskać root'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj superusera.... Jak dla mnie to bateria trzyma słabiej niż na Kitkacie od Quarxa, spadki po 20%. Może źle zainstalowałem ? Jak mam Kitkata to robie wipe system/catch/data/dalvik i instaluję Omni oraz GAPPSY, SU następnie Factory Reset. Coś nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

instalowałem z marketu darmowego superusera, superSu, programy te nie poradziły sobie z wgraniem jakiś tam plików, superuser przy próbie dostępu do roota wybijał niepowodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dla tych, którzy chcą, aby wyłączyć telefon, przyciskiem szukaj

Otwórz zip z ROM w komputerze.

Idż do tego miejsca, systemu \ usr \ keylayout

Tam umieścić 2 plików, które pozostały w tym Zippyshare.com - keylayout.rar

Teraz można zainstalować ROM i wyłączać DEFY przyciskiem wyszukiwania ...

zadziała na cm11?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników swoim pierwszym postem na forum!

Możecie mi powiedzieć jakie gappsy zainstalować ponieważ podany link nie działa mi.

Edytowane przez Dragonfail
    dubel postu - bug

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj te same co do CM11 od Quarxa, znajdziesz na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom ok. W końcu coś co udało się zainstalować bez usuwania dźwięków.

Wersja z 17.01.14 - problem u mnie to częste wylogowywanie , trzeba wbijać pin podczas korzystania z różnych aplikacji, np. viber, czasem zdażają się zawiechy.

Może nowsza wersja Romu to naprawia , a jako że dysk google z plikami z pierwszego postu pokazuje jakiś błąd wklejam link do wersji z 02.02.14:

https://doc-0o-4g-docs.googleusercontent.com/docs/securesc/ha0ro937gcuc7l7deffksulhg5h7mbp1/bp749ktrvsml928ghmqa9ba48qh9sr7e/1392984000000/13550259162634576717/*/0BxXRoL-XLSpPOWFHOTJnc0xOeWM?h=16653014193614665626&e=download

Edytowane przez michgral

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, od prawie tygodnia używam Omni z 2014-02-02. Rom chodzi całkowicie sprawnie, nie odczuwam zacięć w codziennym użytkowaniu. Co do konieczności wpisywania pinu to pierwszego dnia po instalacji była to straszna udręka (wpisywanie pinu 20 razy na dzień, a dzwoniący do mnie mieli oczywiście ciszę w słuchawce). Jednak po 2, lub trzecim restarcie problem sam zniknął i przez ostatnie 5 dni nie byłem zmuszany do podawania pinu :).

Na tę chwilę wszystko co testowałem działa bardzo dobrze (nie mogę się wypowiedzieć na temat GPS i bluetooth), ale zauważyłem że wi-fi działa bardzo sprawnie (łączenie z routerem jest kilka razy szybsze niż na CM10 - duży plus).

Jeśli chodzi o baterię to bardzo porównywalna do CM10 (w moim użytkowaniu ok 3 dni).

Dla mnie minusem tego romu jest domyślny launcher (bardzo mało opcji), mam też wrażenie że jest dość prądożerny, dziś zmienię go na Nova i dam znać czy są jakieś poważne różnice.

Czy ktoś coś wie na temat nowej wersji romu? Już od 3 tygodni nie było żadnej aktualizacji, czyżby projekt upadł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi